Arçelik Beyaz Eşya Servisi

1955 yılında İstanbul'da Koç Holding bünyesinde kurulan ve kurulduğu günden itibaren ülkemizin marka gururları arasında olan Arçelik firması özellikle beyaz eşya konusunda Türkiye'de tüketiciler tarafından en çok tercih edilen markalar arasında bulunmaktadır. Ülkemizde 20.000'den fazla çalışanı olan firma başta Rusya olmak üzere Çin ve Güney Afrika'da üretim tesisleri bulunmakta ve 100'den fazla ülkede satış noktaları ile tüketicilere hizmet vermektedir.

Marka aynı zamanda Türkiye'de sürekli yeni yatırımlar yaparak ülke ekonomisine kazandırmış olduğu katkılar ile sürekli olarak takdir almakta ve yeni iş kapıları oluşturmaya devam etmektedir.

Neden Arçelik Ürünleri

Yerli üretim olmasının yanında pazar liderliği avantajı ile fiyat – performans olarak değerlendirildiği zaman özellikle beyaz eşya ve ısıtma sistemleri konusunda rakiplerinden her zaman avantajlı olduğu görülmektedir. Aynı zamanda Türkiye'nin en geniş Arçelik beyaz eşya servisi bulunan firma tüketicilerin sorunlarını çok kısa sürede cevaplamaktadır.

Arçelik çağrı merkezi sayesinde haftanın yedi günü saat 08.30'dan 22.00'ye kadar alanında uzman ve tecrübeli teknik kadrosu sayesinde istediğiniz her zaman ürünler hakkında bilgi alabilir ve olası bir sorunda teknik destek imkanı alabilirsiniz.

Arçelik Beyaz Eşya Servisi Kapsamı

Yetkili servis olarak değerlendirildiği zaman Türkiye'nin her ilinde toplamda 563 adet yetkili servisi bulunan firma özellikle servis çalışanlarının teknik eğitimleri konusunda çok titiz davranmaktadır. Teknolojik gelişmelerin yakından takip edildiği markada yaşanan her türlü gelişim ve yenilikler çok kısa süre içinde servislere de aktarılmaktadır. Firmamız gibi yetkili olarak Arçelik beyaz eşya servisi veren firmalar özellikle yerinde servis ve parça değişimi sayesinde rakiplerinin her zaman bir adım önünde yoluna devam etmekte ve değişen parçalara garanti hizmeti sunmaktadır.

Online Satışlarda Servis Desteği

Ülkemizde internet kullanımı ve mobil cihazların kullanımının yaygınlaşması ile sürekli artmaya devam eden online satışı sayesinde birçok ürünün internet üzerinden alma imkanı bulunmaktadır. Arçelik firması beyaz eşya konusunda online olarak çok kapsamlı bir satış desteği sunmaktadır. İnternet üzerinden ürün alan kullanıcıların en çok merak ettikleri konuların başında servis konusu olmaktadır. Online olarak Arçelik yetkili web sitelerinden almış olduğunuz ürünler eğer kurulum ve montaj hizmeti gerektirmeyen ürün sınıfı ise anlaşmalı kargolar ile çok kısa sürede adresinize gönderilmektedir. Eğer aldığınız ürün montaj ve kurulum gerektiren bir ürün sınıfında ise yetkili Arçelik beyaz eşya servisi tarafından kurulum hizmetleri tamamen ücretsiz bir şekilde yapılmaktadır.

Arçelik Beyaz Eşya Servisi Kapsamında Firmamızın Gücü

Web sitemizdeki iletişim bilgilerinden bütün Arçelik markalı ürünler için beyaz eşya servisi talebinde bulunabilirsiniz. Hizmet verecek teknik personelimiz tamamen Arçelik bünyesinde eğitimleri tamamlanmış ve marka ağırlığı taşıyabilecek şekilde müşteri memnuniyetini ilk değer olarak tutma mantığı ile hizmet vermektedir. Firmamız tarafından Arçelik ürünleri için verilen servis ve bakım grupları;

  • Ankastre ürünleri
  • Beyaz eşya
  • Isıtma ve soğutma sistemleri
  • Küçük ev aletleri

Firmamız Arçelik ürünlerinin yetkili beyaz eşya servisi olmasının avantajı ile parça değişimi sırasında tamamen Arçelik markası tarafından onaylanan orijinal parçalar kullanmakta ve en az iki yıl parça garantisi sunmaktadır. Özellikle ısıtıcı sınıflarında yaşanan periyodik bakımlar için firmamız yetkili Arçelik kombi servisi olarak da hizmet vermektedir. Kombiler çok aktif olarak kullanılan cihazlar olmasından dolayı yıllık periyodik bakımlarının düzenli ve yetkili servisler tarafından yapılması gerekmektedir. Aksi durumlarda cihazın garanti kapsamı dışına çıkması kaçınılmaz olmaktadır.