York Klima Servisi

Tüm dünyada  havalandırma ve elektronik sismler geliştirme konusunda lider firmalar arasında bulunan Johnson Control bünyesinde hizmet veren York klimalar 1914 yılından itibaren havalandırma sektöründe hizmet vermektedir. Firma birçok alanda hizmet vermesinden dolayı Türkiye genelinde çok yaygın York klima yetkili servis noktaları ile dikkat çekmektedir. Firma özellikle son yıllarda geliştirdiği yüksek enerji tasarruflu cihazları ile dikkat çekmektedir. Firma projelendirme aşamasından cihazların montaj ve devreye alınması süresine kadar titiz bir şekilde hizmet sunmaktadır.

York Markasının Avantajı

150'den fazla ülkede satış ve servis noktası bulunan firma özellikle ülkelerin coğrafi konumlarına göre uygun geliştirdiği cihazlar ile dikkat çekmektedir.  Amerika merkezli olan firma özellikle servis noktalarında çalışan teknik kişilerin eğitimlerini kendi bünyesinde sağlamaktadır. Firma disiplinli yetkili servis noktaları sayesinde mutlak müşteri memnuniyeti ile hizmet vermektedir. York markası özellikle inverter teknolojili klimaları ile tercih noktası olmaktadır.

                  Klimalarda İnverter Teknolojisi;

                  Küresel ısınmanın tüm dünyada tehdit oluşturmasından dolayı klima gibi enerji ile çalışan bütün cihazlarda artık tasarruf konusu ilk tercih sebepleri arasında olmaktadır. İnverter teknolojisi sayesinde klimalar yüksek enerji tasarrufu sağlamaktadır. İnverter teknolojisi basit bir şekilde açıklamak gerekirse, tüketicinin istediği oda sıcaklığına ulaşması durumunda cihaz kendini otomatik olarak düşük enerjide çalışmaya programlamaktadır. İnverter teknolojisi bulunmayan cihazlarda istenilen oda sıcaklığına ulaşılsa dahi aynı şiddetle çalışma devam edeceğinden dolayı yüksek tüketim oluşacaktır. Özellikle York klimalarında bulunan hızlı İnverter teknolojileri tüketiciler tarafından tercih edilmektedir.

York Klima Yetkili Servislerin Hizmet Kapsamı

Firma geniş yetkili servis noktaları sayesinde ve merkezi çağrı merkezi sistemleri sayesinde bütün servis taleplerine çok hızlı bir şekilde cevap vermektedir. Özellikle tüketicilerin sıfır olarak almış oldukları cihazların montajı ve devre alınması hizmeti için 24 saat içinde hizmet verebilmektedir. York klima yetkili servis noktaları arıza, onarım, bakım hizmetlernin yanında cihaz seçim danışmanlığı ve periyodik bakım hizmetleri de sunmaktadır. Bu hizmetler sayesinde enerji tüketimi konusunda yüksek performans sağlanması amaçlanmaktadır. York klima yetkili servis noktaları özellikle donanımlı teknik araçları sayesinde arıza onarımlarına çok kısa süre içinde cevap vermekte ve mutlak müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

York Özel Servis İçin Neden Biz;

York klima özel servis noktası olarak York markalı bütün cihazlarınıza arıza onarım hizmetleri sunmanın yanında periyodik bakım hizmetlerinide hızlı, ekonomik ve doğru çözümler ile sunmaktayız.

Özel servis noktasseçerken dikkat edilmesi gereken;

  • Özel servis noktaları ülkemizde denetimsiz bir yapıda olmasından dolayı tüketicilerin servis noktası seçiminde kesinlikle servisin fiziki konumunu kontrol etmelerini tavsiye ediyoruz.
  • Referansları ve internet üzerinde haklarında herhangi bir şikayet durumu olup olmamasının kontrol edilmesi
  • Servis sırasında kullanılacak bütün yedek parçaların orjinal ya da marka tarafından onaylanmış ürünlerin kullanılması
  • Geniş servis filosu olan servislerin seçimi daha hızlı hizmet almanıza imkan sağlamaktadır.
  • İletişim sorunu olmayan özel servis noktaları özellikle servis sırasında ve sonrasında herhangi bir memnuniyetsizlik durumunda size cevap verebilecek yapıda olması gerekmektedir.
  • Teknik olarak hizmet verecek çalışanların sertifikalı ve deneyimli olduğunu gösteren belgelerin bulunması gerekmektedir.

Firmamız York klima özel servis noktası olarak yukarıda belirttiğimiz önemli konuların hepsini sağladığından dolayı web sitemizde bulunan iletişim bilgilerinden servis talebinde bulunabilirsiniz. York markasının vermiş olduğu disiplin sayesinde mutlak memnuniyet ilkesi ile hareket ederek gerek servis sırasında gerekse servis sonrasında herhangi bir memnuniyetsizlik oluşması durumunda iletişim bilgilerinden bizlere ulaşarak kısa sürede cevap alabilirsiniz.