Goodman Klima Servisi

Amerika'nın iklimlendirme alanında en büyük üreticileri arasında bulunan Goodman firması 2012 yılında Daikin bünyesine dahil olarak hizmetlerine devam etmektedir. Daiken firması aynı şekilde Airfel firmasını da satın almış ve geniş bir hizmet ağı oluşturmuştur. Goodman Türkiye'de Daiken bünyesinde hizmet vermesinden dolayı çok geniş goodman klima yetkili servis noktaları bulunmaktadır. Dünya genelinde iklimlendirme ve havalandırma alanında lider firmalar arasında bulunan Daiken özellikle aralarında Türkiye'nin de bulunduğu birçok Avrupa ülkesinde kapsamlı yatırımlarına devam etmektedir.

Googman Markasının Avantajı

Firma Daikin bünyesinde olmasından ve Daikin firmasının da Türkiye'de çok aktif bir şekilde hizmet vermesinden dolayı goodman markalı klimaları tercih eden tüketiciler çok hızlı bir şekilde servis hizmeti almaktadır.

Goodman Klima Yetkili Servis Noktalarının Çalışma Prensipleri

Goodman markası altında yetkili servis olarak hizmet veren bütün noktalar Daikin yapısına bağlı olarak çalışan sözleşmeli ve bağımsız kuruluşlardır. Firmanın yetkili olarak servis veren bütün noktaları Daiken bünyesinde eğitimleri tamamlanmakta ve eğitimi başarılı tamamlayan kişilere sertifika verilmektedir.

Goodman klima yetkili servis çalışanları hizmet esnasında kesinlikle standart servis elbiseleri ile çalışarak tüketiciye hiçbir sıkıntı çıkarmadan görevlerini yerine getirmektedir. Servis sırasında kullanılacak büyün parçalar Daiken firması tarafından onaylanmış TSE belgeli orijinal ürünlerdir. Goodman klima yetkili servis noktaları belli dönemlerde Daiken firması tarafından denetlenmekte ve çağrı merkezleri ile tüketicilerin servis sonrası şikayetleri sürekli olarak takip edilmektedir. Türkiye'de tüketici memnuniyeti en fazla olan firmaların arasında yer almasında bu tür sıkı denetimler geldiği görülmektedir. Servislerin kullandığı bütün yedek parçalar Goodman markası tarafından belirlenen fiyatlar doğrultusunda ücretlendirilmektedir. Tüketiciler servis sonrası aldıkları hizmetin doğruluğunu sorgulamak için çağrı merkezlerinden kontrol edebilmektedir.

Goodman klima yetkili servis noktalarının verdiği hizmetler kapsamında;

  • İlk kurulum ve devreye alma
  • Arıza tespit ve onarım
  • Montaj- Demontaj
  • Periyodik bakım
  • Cihaz alımı öncesinde yerinde danışmanlık (Cihaz türü ve kapasite hakkında)

    Yetkili servis noktalarının fiyat sınıfları (Garanti kapsamı dışında olan cihazlar için)

  • Arıza tespiti yapılması için ulaşım bedeli (Eğer arıza belli ise bu bedelin ödenmesine gerek yoktur)
  • En yakın Goodman Klima Yetkili Servis bölgesinin hizmeti dışında bulunulması durumunda ilave olarak yol ücreti talep edilmektedir. Bu ücret Goodman firması tarafından belirlenmektedir.
  • Cİhazlarda yapılacak onarım ve bakımlar için işçilik ve yedek parça bedelleri. Yedek parça bedelleri sabit fiyat politikası ile tamamen Goodman tarafından belirlenmektedir. Servis noktalarının tüketicilerden fazladan ücret almasının önüne bu yolla geçilmektedir.

Goodman Klima Özel Servis İçin Neden Biz;

Firmamız Goodman markalı bütün klimalar özel servis noktası olarak hizmet vermektedir. Özel nokta olmasına rağmen teknik servis olarak çalışan bütün elemanlarımız Goodman markası bünyesinde eğitimleri kontrol edilmektedir. Firmanın geliştirmiş olduğu son teknolojiler yakından takip edilerek tüketicilerin yaşamış oldukları sorunlara hızlı ve doğru çözümler sunmaktayız.

Goodman klima özel servis olarak firmamızdan hizmet talep etmek istemeniz durumunda web sitemiz üzerinden bulunan iletişim bilgilerinden irtibat kurarak hızlı servis talebinde bulunabilirsiniz. Firmamız özellikle geniş servis araçları ve tecrübeli teknik servis çalışanları ile çok hızlı bir şekilde hizmet vermesinin yanında donanımlı araçları sayesinde çok büyük oranlarla cihazların bütün sorunlarını yerinde tamir edebilmekte ve bu sayede tüketicilerin uzun süre mağduriyet yaşamasının önüne geçmektedir. Firmamız arıza onarım hizmetlerinin dışında tüketicilerin cihazlarını uzun süre arıza yapmadan ve sağlık bir şekilde verim kaybetmeden kullanabilmesi için periyodik bakımları da yapmaktadır.