Fuji Elektirik Klima Servisi

Türkiye'de distribütörü olarak Sever klima bünyesinde hizmet veren firma ülkemizde başta toplu konut yapıları olarak üzere birçok alanda havalandırma ve iklimlendirme cihazlarının satışı ve servis hizmetlerini sağlamaktadır. 1998 yılından itibaren klima sektöründe hizmet veren Sever firması özellikle büyük illerde bulunan geniş servis noktaları ile dikkat çekmektedir. Fuji Elektrik yetkili klima servis noktaları sayesinde tüketiciler çok hızlı bir şekilde destek alabilmektedir.

Fuji Elektrik Markasının Avantajı

Firma klima sektöründe teknoloji geliştiren bir firma olmasından dolayı özellikle yeni nesil yüksek tasarruf sağlayan cihazları ile dikkat çekmektedir. Sever klima bünyesinde satışı yapılan cihazların özellikle mevsim dönemlerinde çok avantajlı fiyat imkanları sunmaktadır. Marka fiyat - performans olarak değerlendirildiğinde ise lider markalar ile aynı kulvarda hareket ettiği görülmektedir. Özellikle son yıllarda artan toplu konu projelerindeki merkezi havalandırma sistemlerinde Fuji Elektrik markasının tercih edildiği görülmektedir. Firmadan alınan bütün cihazlar en az iki yıl marka garantisi altında bulunmaktadır. Bu süre içinde Fuji Elektrik yetkili klima servis noktalarında herhangi bir arıza durumunda ücretsiz servis imkanı alınabilmektedir.

Fuji Elektrik Yetkili Servislerin Hizmet Kapsamı

Bütün markalarda olduğu gibi Fuji elektrik markasında da yetkili servis noktaları sayesinde alınan cihazların ilk kurulum ve devreye alınma işlemleri tamamen ücretsiz bir şekilde karşılanmaktadır. Fuji elektrik yetkili klima servis noktaları ile ilk kurulum ve montaj hizmetinin yanında özellikle mevsim girişlerinde klimaların yoğun kullanılacağı dönem öncesinde periyodik bakım hizmetide alınabilmektedir.

                  Klimalarda periyodik bakımın önemi;

                  Klimalar yoğun çalışan ve sürekli hava sirkülasyonu altında bulunan cihazlar olmasından dolayı periyodik bakımlarının yapılması gerekmektedir. Özellikle enerji tasarrufu sağlaması ve sağlıklı hava sirkülasyonu sunması için klimaların periyodik bakımlarının servis noktaları tarafından yapılması tavsiye edilmektedir. Periyodik bakımlar sayesinde cihazınızı ilk aldığınız günde sunduğu enerji tasarrufu sunmasını sağlamaktadır. Aksi durumunda periyodik bakımları ve temizliği yapılmayan cihazlar zamanla daha zor çalışacağı için yüksek enerji tüketimi yapacağından dolayı tüketicilere ilave fatura yükü getirmektedir. Bakımlar aynı zamanda cihazların sağlıklı hava vermesine devam etmesini sağlamaktadır. Özellikle filtrelerinde küf ve mantar oluşmuş cihazlar yapılan araştırmalarda üst solunum hastalıklarına neden olduğu uzmanlar tarafından yapılan açıklamalarda görülmektedir.

Yetkili klima servis noktalarından aynı zamanda cihaz seçimi yapmadan önce danışmanlık hizmetide alınabilmektedir. Ülkemizde en çok yapılan hataların başında doğru cihaz seçimi yapılmaması konusu gelmektedir. Ortama uygun cihazın seçilmemesi durumunda hem yüksek enerji tüketimi hem de beklenen konforun sağlanamaması durumu oluştuğu için tüketicilerin ekonomilerine de olumsuz etkileri bulunmaktadır.

Fuji Elektrik Özel Servis İçin Neden Biz;

Firmamız Fuji elektrik özel servis noktası olarak hizmet vermektedir. Geniş servis araçlarımız sayesinde tüketicilerden gelen talepleri çok kısa sürede gerçekleştirmekte ve Fuji elektrik bünyesinde eğitimleri tamamlanmış çalışanlarımız ile sorunlara doğru ve ekonomik çözümler sunmaktadır. Firmamız servis sırasında kullanılmış olacağı bütün parçalar marka tarafından onaylanmış ürünler olmaktadır. Fuji elektrik özel servis noktası olarak arıza ve onarım hizmetlerinin yanında klimalarınızın periyodik bakımları ve cihaz seçimi öncesinde uygun cihazın alınmasına yardımcı olmak için danışmanlık hizmetide tarafımızdan verilmektedir. Web sitemizde bulunan iletişim bilgilerini kullanarak bizlere ulaşabilir ve servis taleplerini iletebilirsiniz. Tarafımıza ulaşan servis talepleri çok kısa süre içinde (24 saat) yerine getirilerek tüketicilerin mağduriyet süreleri mümkün olduğu kadar kısa tutulmaktadır. Eğitimli çalışanlarımız ve teknik donanımı yüksek araçlarımız sayesinde cihazlara yerinde müdahale etme imkanımız olduğundan büyük oranda cihazlar alınmadan onarım ve bakım hizmeti sağlanmaktadır.