General Klima Servisi

2014 yılında Türkiye temsilciliğini açan firma tarihçe olarak incelendiğinde 1936 yılından itibaren iklimlendirme ve klima alanında hizmet vermektedir. Firma özellikle Avustralya ve Almanya başta olmak üzere birçok ülkede en çok tercih edilen klima markaları arasında yer almaktadır. Fujitsu General olarak tüketicilere ürün pazarlayan firma Türkiye'de yeni hizmet veren bir firma olmasına rağmen çok yaygın general klima yetkili servis noktaları bulunmaktadır. Firmanın Türkiye'deki üretim tesisleri ISO 9001 ve ISP 14001 sertifikalarına sahiptir. Firmanın iklimlendirme piyasasında adının sürekli olarak konuşulmasına etki eden özellikleri arasında çevreye duyarlılıkları gelmektedir. Seer ve Scop değerleri çok yüksek olan cihazlar rakiplerine göre %20 oranında daha az enerji tükettiği bilinmektedir. General firması klimalarda ilk defa kullanılan power diffuser özelliğini üretmiştir.

General Markasının Avantajı

Firma iklimlendirme sektöründe hem teknoloji geliştiren hem de satış pazarlama konusunda sürekli olarak yenilikler sunan bir firma olmasından dolayı tercih eden müşterileri tarafından memnuniyet seviyesinin çok yüksek olduğu görülmektedir. Firma sunmuş olduğu teknolojiler sayesinde çevreye duyarlı tasarruflu cihazlar üretmektedir. General klimaları özellikle Avrupa'da tasarruf ve çevre sorumluluğu kriterleri arasında en yüksek seviyelerde başarılı sonuçlar verdiği görülmektedir. Firma özellikle geliştirmiş olduğu "İnsan Sensörü" teknolojisi sayesinde çalışan klimalar ortamdaki kişileri takip ederek ortamda kişi kalmaması durumunda kendini otomatik olarak bekleme konumuna almakta ve yüksek enerji tasarrufu yapılmasını sağlamaktadır.

Firmanın üretmiş olduğu klimalar verimli olmasının yanında sessiz çalışma özelliklerinden dolayı da tüketiciler tarafından tercih edilmektedir. General marka cihazlar 22 dB'den başlayan oranlarda ses üretmektedir.

General Klima Yetkili Servis Hizmet Kapsamı

Marka ülkemizde yeni bir yapıda olmasına rağmen çok kısa sürede Türkiye'nin bütün illerinde General klima yetkili servis noktaları oluşturmuş ve disiplinli çalışma ilkesi ile müşterilerinden olumlu yorumlar almıştır. Firmanın yetkili servis noktaları başta ilk kurulum ve devreye işlemlerini yapmasının yanında özellikle arıza onarım ve periyodik bakımlar noktasında da hizmet vermektedir. Periyodik bakımlar cihazların daha uzun süreler ilk alındığı gün gibi çalışmasını sağlamaktadır. Yetkili servis noktaları tarafından verilen hizmetler General klima garantisi altında yapılmaktadır.

General Klima Özel Servis İçin Neden Biz;

Firmamız iklimlendirme alanında uzun yıllardan beri birçok markaya özel servis noktası olarak hizmet vermesinden dolayı tüketicilere doğru ve hızlı çözümler üretebilmektedir. Ülkemizde bu sektörde yetiştirilmiş teknik eleman azlığından dolayı yaşanan sıkıntıları en alt seviyede tutmak için sürekli olarak personel eğitimlerimiz yapılmakta ve General markası tarafından bu eğitimleri disiplinli bir şekilde denetlenmektedir.

Firmamız General klima özel servis noktası olarak kurulduğu günden beri bölgemizde hizmet vermekte ve mutlak müşteri memnuniyet ilkesi ile hareket etmektedir. Özellikle servis sırasında ya da sonrasında herhangi bir şikayette web sitemiz üzerinde bulunan iletişim bilgilerinden çağrı merkezimize ulaşarak şikayet kaydı bırakabilir ve bu şikayetiniz hakkında nasıl bir işlem yapıldığını takip edebilirsiniz. Firmamız General klima özel servis noktası olarak verdiği hizmetler kapsamında özellikle cihazınızın periyodik bakımlarını yapmaktadır. Klimalara periyodik bakım ülkemizde dikkat edilmeyen bir konu olmasına rağmen cihazların verimliliğini en çok etkileyen konu olduğunun da unutulmaması gerekmektedir. Özellikle yaz aylarında yüksek elektrik faturaları ödememek için cihazlarınızı yoğun kullanım dönemleri öncesi periyodik bakımlarını yaptırmanız gerekmektedir.

Firmamız cihazlarınıza müdahale sırasında kullanma gereği duyacağı bütün yedek parçalar Goodman tarafından onaylanmış orijinal parçalardır ve parçanın türüne göre 6-36 ay arasında tekrar arıza garantisi bulunmaktadır.