Ariston Kombi Servisi

Günümüzün modern yaşamında konutu, işyerini ısıtmak ve sıcak su ihtiyacını karşılayabilmek için hemen herkes kombi kullanmaktadır. Kombi aynı işlevi gören diğer cihazlara göre Ariston kombiler; duvara asılabilmesi, ebatlarının küçük olması, hafif olması ve az yer kaplaması dolayısıyla mekanın estetiğini de bozmamaktadır. Gelişmiş teknoloji ürünü olan Ariston kombiler gerektiğinde kolayca taşınabilir, sessiz çalışır ve bağımsız olarak ısınabilme konforu sunmaktadır. 3 ile 5 yıl arasında garanti kapsamında olan Ariston yoğuşmalı kombiler, benzersiz tasarım, ürün kalitesi ve satış sonrasında müşterilerine sunduğu hizmetle dünya teknolojisi ürünü olmaya devam ediyor. 2016 yılı itibariyle Genus Premium Evo, Clas Premium Evo ve Cares Premium kombi modellerini müşterilerine sunan Ariston, bu yeni yoğuşmalı kombilerle yaklaşık % 35 oranında enerji tasarrufu sağlamakta. Tüm bu hizmet ve yenilikler sadece ürün satışına kadar değil, satıştan sonra da devam edebilsin ve kombinin ömrü uzayabilsin diye Ariston Kombi Servisi geniş ve yaygın hizmet ağıyla müşterilerinin hizmetinde.

Ariston kombi servisi hangi hizmetleri sunar?

Ariston kombi servisi, müşterilerine kombinin genel kullanım kuralları, hangi durumlarda ne gibi değişikliklere gidilmesi ya da önlem alınması gerektiği konularında bilgi vermektedir. Bununla birlikte kombinin teknik donanımı, çalışma performansı ile ilgili her türlü eksiklik, aksaklık ve olumsuz durumda alanında uzman kişiler müşterilere hizmet sunmaktadır. Garanti kapsamında olan ya da olmayan tüm Ariston kombilerin, Ariston kombi servisi tarafından tamir ve bakımı yapılmaktadır. Her hangi bir sorun, arıza olmadığı durumlarda da kombilerin yıllık bakımları yine Ariston kombi servisi tarafından yapılır.

Ariston teknik destek nedir?

Ariston gibi bir dünya markasının ürünlerini kullanan kişiler, sadece yetkili servislere bizzat giderek ya da onları telefonla arayıp evlerine çağırarak yardım almazlar. Bununla birlikte Ariston Müşteri Hizmetleri numarası olan 444 8 284’ü arayarak ürünler hakkında bilgi ve yardım alabilirler. Ariston teknik destek hizmetiyle aldığınız Ariston marka her ürünün teknik özellikleri ve kurulumu hakkında danışmanlık hizmeti alınabilir. Eğer ihtiyacınız olan bilgi temel düzeyde ise telefon hattındaki kişi sizi anında bilgilendirir, daha karışık ya da özel uzmanlık gerektiren bir bilgi ise o işin teknisyeni mutlaka müşteriyle iletişime geçecektir.