Profilo Beyaz Eşya Servisi

1976 yılında kurulduğu günden itibaren beyaz eşya alanında dayanıklı ve kaliteli ürünleri ile ön plana çıkan firma Türkiye pazarında kurulduğu tarihten itibaren tüketicilere hizmet vermektedir. Özellikle 1995 yılında yapmış olduğu yatırım ile Türkiye pazarından 1000'den fazla satış noktası sayesinde Ülkemizin beyaz eşya alanında en köklü firmaları haline gelerek pazar payını arttırmayı başarmıştır. Firma özellikle ev kullanıcılarına yönelik ürettiği cihazlarda kolay kullanım ilkesi ile pazarda bulunmasından dolayı yoğun bir talep görmektedir. Firmanın Türkiye genelinde sosyal sorumluluk projelerinde yapmış olduğu girişimler ile Türkiye pazarında kendini kabul ettirmiş ve birçok prestijli projede Profilo markasının tercih edilmesine imkan sağlamıştır.

Profilo Markasının Avantajları

Markanın ilkeleri arasında estetik ve dayanıklılık ön planda olmasından dolayı alınan eşyaların uzun süre kullanılmaktadır. Profilo markasının en çok talep görmesindeki neden Türkiye'nin hemen her bölgesinde bulunan profilo beyaz eşya servisi sayesinde tüketiciler aldıkları ürünleri çok hızlı bir şekilde kurulum yaptırabilme avantajının yanında herhangi bir sorun yaşamalarında çok hızlı bir şekilde teknik servis talebinde bulunabilmektedir. Profilo tarafından en çok önem verilen konuların başında enerji ve tasarruf alanında yapmış olduğu Ar-Ge yatırımları gelmesinden dolayı üretilen cihazların tamamı A sınıfı cihazlar arasında bulunmaktadır. Firma sosyal sorumluluk kapsamında geliştirmiş olduğu cihazlar doğal kaynakların tüketimi konusundaki duyarlılığı ile bilinmektedir. Firma birçok ev tüketicisi ürününe 3+4 yıl olacak şekilde bakım ve garanti imkanı sunmaktadır.

Profilo Beyaz Eşya Servisi Hizmet Kapsamı

Yapılan bağımsız araştırmalar çerçevesinde markanın müşterilerinin %98 oranında memnuniyeti ile dikkat çekmektedir. Firma özellikle alınan ürünlerin ilk kurulumu ve sağlamış olduğu Profilo beyaz eşya servisi ağı ile çok hızlı bir şekilde hizmet vererek senede 500.000'den fazla cihazı sahiplerine ulaştırmaktadır. Profile servisleri tamamen kendi bünyesinde yetiştirilmiş personeli bulunmaktadır. Uzman personellerin teknolojinin gelişimine göre aldıkları eğitimlerde sürekli olarak güncellenmekte ve tüketicilerin sorunlarına çok hızlı ve doğru bir şekilde intikal etmektedir. Firma çağrı merkezi üzerinden 7/24 mantığı ile günün her dakikasında tüketicilerin ürünler hakkında bilgi ve teknik destek almasına imkan sağlamaktadır.

Profilo Beyaz Eşya Servisi İçin Neden Biz

Firmamız çalışanlarının eğitimleri Profilo tarafından verilmiş olduğundan oluşacak sorunlara doğru ve hızlı bir şekilde cevap vermekteyiz. Firmamız Profilo markalı ürünlere yerinde bakım ve onarım hizmeti vermesinin yanında olası bir parça değişim konusunda tamamen orijinal ve Profilo tarafından onaylı yedek parçalar kullanmaktadır. Yurt genelinde bakım ve onarım esnasında değişen parçaların en az 1 yıl tekrar değişim garantisi bulunmaktadır. Bu süre içinde değişen parçaların tekrar arızalanması durumunda herhangi bir ücret talebi olmadan tekrar değişme yapılmaktadır.

Profilo beyaz eşya servisi olarak hizmet veren yetkili firmaların hepsi almış oldukları servis taleplerini Profilo On-Line izleme merkezine kayıt ederek bilgisayar ortamından takip edilmesine imkan sağlamaktadır. Firmamız çalışanları almış oldukları eğitimler kapsamında güler yüzlü yapıları ve çalışma esnasında ortamın temizliği konusunda çok titiz davranmaktadır. Servis çalışanlarımız kesinlikle evlere girerken Galoş kullanımına dikkat etmekte ve ev sahibine herhangi bir rahatsızlık vermemektedir.

Profilo beyaz eşya servisi için sitemizde bulunan iletişim bilgilerinden bizlere ulaşarak kurulum ve servis hizmeti sağlamanın yanında bütün profilo markalı cihazların periyodik bakımları içinde servis talep edebilirsiniz.  Periyodik bakımlar cihazların doğru çalışması için önemli konuların başında gelmetedir.

"Periyodik bakımlar sayesinde cihazlarınızın kullanım ömürleri daha uzun olmasının yanında yapılan bakımlar sayesinde cihazların ilk gün gibi daha verimli ve tasarruflu çalışmaları sağlanmaktadır."