Bosch Beyaz Eşya Servisi

Teknoloji çağında yaşadığımız ve neredeyse günlük, rutin her işimiz için bir elektronik alet kullandığımız günümüzde bunların ömrü, kalitesi ve kullanım kolaylığı önem taşımaktadır. Zira hiç kimse 2-3 yılda bir beyaz eşya değiştirmek istemez. Bu bakımdan alınan beyaz eşyaların markası ve dolayısıyla kalitesi, garanti süresi, yedek parça bulunabilirliği, teknik servis imkanları müşteriler için önemlidir. Beyaz eşya almak isteyen kişilerin öncelikli olarak bu konularda araştırma yapmaktadırlar. Bosch ise Almanya’da 1886 yılında başlayan elektrikli ev aletleri macerasını, tüm dünyada hızla ve başarıyla sürdüren bir beyaz eşya markasıdır. Ülkemizde de fabrikası bulunan, bizzat üretimi yapılan Bosch beyaz eşyalar, hem uzun ömürlü olmaları hem de her hangi bir arıza durumunda Türkiye’nin her yerinde ulaşılabilen servisleriyle üstün hizmet sunmaktadır.

Bosch beyaz eşya yetkili servis hizmetleri

Bosch yetkili servisler, ülkenin her noktasında yaygın servis ağı ile randevu sistemi gözetilerek haftanın 7 günü kesintisiz hizmet vermektedir. Bosch markalı beyaz eşyaların kurulumu, tamiri ve rutin bakımları için güvenilir ve garantili tek adres kesinlikle Bosch beyaz eşya yetkili servisleridir. 7 yıla varan garanti süresi ile Bosch beyaz eşyalar, ister garanti kapsamında olsun isterse garanti süresi dolmuş olsun en güvenli olarak uzman yetkili ekip tarafından tamir edilir ve bakım yapılır.

Bosch müşteri hizmetleri

Beyaz eşyası ile ilgili her hangi bir arıza ya da sorun yaşayan müşteriler, Türkiye’nin her yerinden 444 6 333 nolu telefonla Bosch beyaz eşya servisine ulaşabilmektedir. Bosch markalı her ürünle ilgili her türlü sorunda bu çağrı merkezi numarası aranabilmektedir. Telefon danışmasıyla çözülebilecek sorunlara anında çözüm bulunurken, özel uzmanlık ve cihazı görmek gereken durumlarda ise yine bu numaradan doğru kişilere yönlendirme yapılmaktadır.

Online servis kaydı

Bosch internet sitesinden online servis kaydı yaptırılarak, servis müşterinin kapısına gelmeden önce arızanın ne olduğundan haberdar edilebilmekte ve bu sayede sorun daha kolay çözülebilmektedir. Burada ürün grubu, model numarası, ürünün Z numarası ve satın alınma tarihi girilir. Buna göre servis personeli gelerek, gerekli hizmeti sunar. Bosch beyaz eşya servis hizmeti telefonla ya da internet üzerinden alınabilmektedir. Bosch resmi internet sitesi üzerinden online servis kaydı yaptıran müşteriler, istedikleri hizmeti alabilmek için form doldurmaktalar. Bosch internet sitesinde il ve ilçe seçeneklerinin belirlendiği mini form doldurularak, müşteriye en yakın yetkili servis bulunabilir. Ayrıca internet sitesinde lokasyon paylaşımına izin vererek, müşterinin bulunduğu noktaya en yakın yetkili servise ulaşılabilmektedir.