Ariston Beya Eşya Servisi

İtalyan tasarımı ürünlerini tüm dünyaya sunan Ariston, yaşamı insanlar için daha konforlu, ekonomik, verimli ve kaliteli hale getirmeyi amaç edinmektedir. 50 yılı aşkın süredir uluslar arası alanda hizmet veren Ariston, kaliteli ürünleri ve deneyimli teknik kadrosu ile müşterilerine güven vermektedir. Ürünlerin üretimi esnasında gösterilen profesyonel tutum ve kaliteden ödün vermeyen yaklaşım satışta ve satış sonrasında müşterinin kullanımı esnasında da sürdürülmektedir. Bu bakımdan satın alınan Ariston markalı bir beyaz eşyanın kurulumu, onarımı, teknik desteği konusunda müşterilerin aklında her hangi bir soru işareti oluşmamaktadır. Zira Ariston beyaz eşya servisi yaygın hizmet noktaları ve deneyimli teknik personeli ile müşterilerine bir telefon mesafesindedir.

Ariston teknik servis

Ariston teknik servis, ürünlerin kullanımı hakkında bilgi verebilir ve ürün bulunduğu mekanda tamir edilebilecekse tamir edilir, edilmeyecekse Ariston üretim merkezine götürür. Teknik servis görevlilerinin hepsi, çalıştıkları departmandaki ürünler hakkında donanımlı kişiler olup, kullanımı şartları ve tamir konusunda uzman kişilerdir. Bu sebeple her hangi bir Ariston markalı beyaz eşya bozulduğu taktirde, en yakın yetkili servis müşterinin mağduriyetini giderecek hizmeti en kısa sürede verecektir.

Ariston müşteri hizmetleri

Ariston çağrı merkezi 444 8 284 numaralı telefon ile 7 gün 24 saat müşterilerine hizmet sunmaktadır. Çağrı merkezi görevlileri müşterileri dinleyip zaman kaybetmeden soruna yönelik çözümler sunmaktadırlar. Görevlinin bilgi ve görev alanını aşan vakalarda o alanın uzmanına yönlendirilir veya teknik servis yönlendirilmesi için müşterinin adres bilgileri alınır. Ariston çağrı merkezi operatörleri; ürünlerle ilgili bilgi verirler, finansal uygulamalarla ilgili destek sağlarlar ve gerektiğinde müşteriye en yakın mesafedeki yetkili servisi müşteriye yönlendirirler. Ayrıca Ariston ürünlerinden birini seçmek, kullanım kolaylıklarını öğrenmek isteyen herkes, çağrı merkezi görevlilerinden istedikleri ürünle ilgili geniş bilgi alabilirler.

Ariston internet servisi

Ariston marka ürün satın alan müşteriler hem çağrı merkeziden telefon aracılığıyla hem birebir yetkili servislerden hem de internet sitesindeki formu doldurmak suretiyle hizmet alabilmekteler. Ariston resmi internet sitesinde bulunan iletişim formunu dolduran müşteriler ürünlerle ilgili öneri ve görüşlerini en yetkili kişilere ulaştırabilmekteler. Aynı zamanda bir şikayet söz konusu olduğunda müşteriler, en kısa zamanda mail ya da telefon yoluyla yanıt alabilmekteler.