Baymak Kombi Servisi

Kombi sektörünün lider markaları arasında bulunan firma 47 yıllık tecrübesi ile her geçen gün yeni nesil cihazlar üretmeye devam etmektedir. Baymak Türkiye genelinde 700'den fazla satış noktası ve Baymak kombi servisi ağı ile tüketicilere hızlı ve güvenilir hizmet vermektedir. Firma özellikle 2013 yılında BDR firması tarafından satın alınması sonrası daha hızlı bir şekilde büyüme grafiği göstermektedir. Firma çevreye saygılı teknolojiler ve Türkiye topraklarında yapmış olduğu yatırımlar ile dikkat çekmeye devam etmektedir.

Baymak Markasının Avantajları

Firma 47 yıllık tecrübesinin yanında Avrupa'da iklimlendirme sektörünün liderleri arasında bulunan BDR Thermea güvencesi ile hizmet vermektedir. Türkiye genelinde yaygın olarak bulunan baymak kombi servisi ağı sayesinde tüketicilere çok hızlı ve doğru servis imkanı sağlamaktadır. Özellikle son yıllarda toplu konut projelerinde en çok tercih edilen markaların arasında bulunan Baymak firması her geçen gün büyümeye ve tercih edilmeye devam etmektedir.

Baymak Kombi Servisi Hizmet Kapsamı

Türkiye iklimini çok iyi bilen firma özellikle deneyimli servisleri yardımı ile tüketicilere montaj, kurulum ve servis imkanı sağlamasının yanında ürün seçiminde de yardımcı olması ile dikkat çekmektedir. Türkiye'de tüketiciler arasında yapılan araştırmalarda firmanın yetkilendirmiş olduğu baymak kombi servisi noktaları tam puan aldığı görülmekte ve müşteri memnuniyet ilkesinin ilk sırada olduğu belirtilmektedir. Ülkemizde tüketicilerin değişik taleplerine göre sürekli olarak kendini geliştiren firma aynı şekilde yetkili servis ağlarının da aynı hızda gelişmesine imkan sağlamakta ve bu kapsamda baymak kombi servislerinin sürekli gelişmesine yardımcı olmaktadır.

Baymak firma çağrı merkezleri sayesinde 7 gün her saat kombi servisi talep etme ya da çağrı merkezinde bulunan uzman teknik çalışanlar yardımı ile belli konularda teknik destek alma imkanı sunmaktadır. Firma aynı zamanda kombiler için geliştirmiş olduğu "Ek garanti paketleri" ve " Ek bakım sözleşmesi" fırsatları ile tüketicilerin uzun yıllar kombilerini sorunsuz ve güvenilir bir şekilde kullanmasını sağlamaktadır.

"Kombi gibi cihazlara yapılan periyodik bakımlar cihazların uzun yıllar sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlamasının yanında aynı zamanda enerji konusunda da sağlamış olduğu tasarruf değerlerinin korunmasını sağlamaktadır"

Baymak Ek Garanti Paketi Nedir?

Baymak markasını tercih eden tüketicilerin almış oldukları cihazlara ilave olarak talep etmiş oldukları ek garanti paketi kapsamında standart olarak ilk alınmada iki yıl bulunan garanti kapsamasını 3-5 yıl arasında uzatabilmektedir. Türkiye'de yasaların belirtmiş olduğu tüketici grubu cihazların zorunlu iki yıl garanti kapsamı bu paketler sayesinde 5-7 yıl olabilmektedir. Tüketiciler ek garanti paketi yaptırmak istediklerinde baymak kombi servisi noktaları ya da çağrı merkezi üzerinden talep edebilirler. Hem ilk garanti süresinin hem de ek alınan garanti süresinin bozulmaması için ilk montaj, kurulum ve servisler kesinlikle baymak kombi servisi tarafından yapılması gerekmektedir.

Baymak Kombi Servisi Olarak Neden Biz?

Firmamız baymak markalı ürünlerde uzun yıllardan beri tecrübesi bulunmasının yanında teknik servis olarak hizmet verecek bütün personelleri baymak bünyesinde eğitilmekte ve sürekli olarak marka tarafından denetlenmektedir. Baymak kombi servisi olarak ilk kurulum, devreye alma, hata-onarım ya da periyodik bakım sırasında kullanılacak bütün parçalar Baymak markası tarafından onaylanmış orijinal parçalar kullanılmaktadır. Sitemiz üzerinde bulunan iletişim bilgilerini kullanarak firmamızdan kombi servisi talep edebilirsiniz. Geniş servis araçlarımız ve çalışanlarımız sayesinde gelen servis taleplerini çok kısa sürede karşılamakta ve servis sonrası çağrı merkezimiz tarafından müşteri memnuniyeti sorgulanmaktadır. Bu tür takipler sayesinde markanın gücünü tüketicilere hissettirmek ilkelerimiz arasında bulunmaktadır.