Ferroli Kombi Servisi

1955 yılında İtalya'da kurulan firma Türkiye'de 1989 yılından itibaren tüketicilere ısıtma ve klima hizmetleri alanında İtalyan kalitesini sunmaktadır. Ülkemizde özellikle kombi alanında Hermetik ve bacalı sistem ürünleri tüketiciler tarafından en çok tercih edilen ürünler arasında bulunmaktadır. Türkiye'de yetkili ferroli kombi servisi ağı çok gelişmiş olmasından dolayı servis ve montaj talepleri 24 saat içinde tamamlanabilmektedir.  Firma özellikle kombi gibi ısıtma ürünleri kapsamından pazar payının %65-70'lik bir paya sahiptir.

Ferroli Markasının Avantajları

Türkiye'de bulunan ürünlerin üretim tesisleri Düzce'de bulunmasından dolayı hem fiyat – performans hem de yedek parça konusunda rakiplerine göre avantajları bulunmaktadır. Firma vizyon ve misyon prensipleri kapsamında öncelik olarak %100 müşteri memnuniyeti ilkesi ile tüketicileri ulaşmaya çalışmasının yanında aynı disiplinin yetkili servislerine uygulatmaktadır. Ülkemizde her geçen gün artan tüketici bilinci sayesinde üretici firmaların sürekli olarak yeni teni teknolojiler araştırma ve geliştirmesine neden olmaktadır. Ferroli firması rakipleri arasında Ar-ge alanında en çok yatırım yapan firmalardan birisi olmasından dolayı ürünleri sürekli olarak güncel teknolojik gelişmeler kapsamında yenilemeye devam etmektedir. Firma bütün ürünleri için en garanti paket hizmetleri sunmaktadır. Ülkemizde zorunlu olarak tutulan iki yıl marka garantisi sonrası Ferroli 3-5 yıl arasında garanti paketi hizmetleri sunmakta ve bu sayede tüketiciler cihazlarını yıllarca sorunsuz bir şekilde çok düşük maliyetler ile kullanabilmektedir. Ferroli markasına ait kombi çeşitleri;

 • Bacalı
 • Hermetik
 • Yarı hermetik (Yarı bacalı olarak adlandırılmaktadır)
 • Yoğuşmalı kombiler (son zamanlarda yeni ürün yelpazesi olarak satılmaktadır)

Ayrıca ferroli markalı kombiler kullandıkları ateşleme sistemine göre de elektronik ateşleme gövdeli ve pilot alevli olarak iki farklı modelde sunulmaktadır.

Ferroli Kombi Servisi Hizmeti Kapsamında

Firmanın Türkiye genelinde 81 ilde toplamda 200'den fazla yetkili Ferroli kombi servisi bulunmasından dolayı tüketicilerin yaşamış oldukları sorunları çok kısa süre içinde çözebilmesinin yanında yeni alınmış ürünlerin montaj ve kurulumları da 24 saat için tamamlanabilmektedir. Kombi ve klima gibi ürünlerin satış sonrası kurulum ve ilerleyen yıllarda bakımlarının düzenli bir şekilde yapılması gerekmesinden dolayı bu tür hususları kesinlikle yetkili servisler tarafından yapılmasına özen gösterilmesi gerekmektedir. Firmanın yetkili servisleri;

 • Montaj ve kurulum
 • Cihazların periyodik bakımları
 • Ferroli markalı ya da ferroli tarafından onaylanmış orijinal yedek parça değişimi (Yedek parça değişmesi durumunda marka 6-12 ay arasında değişen parçalara garanti sunmaktadır)

  Ferroli Kombi Alımında Bilinmesi Gereken Önemli Konular

 • Bütün tüketici ürünlerinin marka garantisi kapsamında olabilmesi ve garantinin bozulmaması için ürünlerin ilk kurulum ve bakımlarının yetkili ferroli kombi servisi tarafından yapılması gerekmektedir.
 • Almış olduğunuz ürünlerin garanti belgesi ve fatura gibi belgelerini kuruluma gelen yetkili servise ibraz edilmesi gerekmektedir. Bu tür belgelerin ibraz edilememesi durumunda servis tarafından kurulum ya da montaj bedeli talep edilmektedir.
 • Cihazların kullanım sürelerini uzun süreler boyunca sağlık ve yüksek performansta kullanmak için kesinlikle periyodik olarak bakımlarının yapılmasına özen göstermeniz gerekmektedir.
 • Ürünlerin kullanım kılavuzunun mutlaka okunması gerekmektedir.

Ferroli Kombi Servisi Olarak Neden Biz

Ülkemizde denetimi olmayan sektörlerden birisi ürün servisleri olmasından dolayı kesinlikle firmamız gibi marka tarafından yetkilendirilmiş servisler ile çalışmanız gerekmektedir. Firmamız yetkili Ferroli kombi servisi olarak, hizmet verecek bütün teknik personel tamamen Ferroli disiplini ile eğitimleri tamamlanmıştır. Web sitemiz üzerinde bulunan iletişim bilgileri ile bizlere ulaşabilir ve cihazlarınız için ilk kurulum, arıza tespit, periyodik bakım gibi hizmetleri talep edebilirsiniz. Hızlı yapımız sayesinde 24 saat için talep etmiş olduğunuz destek tarafınıza sağlanmaktadır.