Buderus Kombi Servisi

1800'lü yılların başından itibaren Alman disiplini ile ısıtma alanı üzerinde çalışmalara başlayan firma özellikle 1878 yılından sonra kömürlü sobaların üretilmesi ve yeni teknolojiler gelişmesi yönünde ciddi girişimlerde bulunmuştur. Avrupa'nın bütün ülkeleri başta olmak üzere 200'den fazla ülkede ısıtma teknolojileri üzerinde cihaz üretimi yapan firma ülkemizde de bu alanda en çok güvenilir ve tercih edilir markalar arasında yer almaktadır. Alman teknolojisine sahip bütün ürünleri özellikle performans ve çevreye uyumları ile dikkat çekmektedir.

Buderus Markasının Avantajları

Markanın geçmiş tecrübesi göz önünde tutulduğunda bu alanda özellikle teknoloji geliştirme konusunda sektöre yön veren firmalar arasında bulunmaktadır. Ülkemizin her bölgesine çok hızlı bir şekilde ulaşabilecek yapısı ile hızlı ve doğru teknik servis imkanı sunmaktadır. Markanın yapılan araştırmalarda öncelik olarak müşteri memnuniyeti ilkesi ön planda olmasından dolayı tüketicilerin konforu ve güvenliği öncelikli prensipler arasında yer almaktadır.

Buderus marka kombiler Türkiye'de bulunan tüketici yasaları kapsamında bütün ürünlerin en az 2 yıl marka garantisi olması kuralının yanında firma özellikle 42kW'a kapasitesine kadar olan cihazlarda kampanyalı dönemlerde ilave garanti uzatma süresi sunmaktadır. Almış olduğunuz kombiler yetkili buderus kombi servisi tarafından kurulumu yapıldıktan sonra garanti süresinin dolmasından sonra ilave garanti paketleri kapsamında uzun yıllar sorunsuz bir kombi kullanma imkanı sunmaktadır.

"Buderus 2 yıldan sonra kombiler için sunmuş olduğu 7 yıl garanti paketi kapsamında bu süre içinde her yıl bir adet kombi bakımı ve ücretsiz yedek parça imkanı sunmaktadır. Bu sayede tüketiciler 7 yıl boyunca sorunsuz kombi keyfi yaşamaktadır."

Buderus Kombi Servisleri Periyodik Bakımlar Sırasında Neler Yapılmaktadır.

Kombi cihazları çok aktif bir şekilde kullanılmasından dolayı yıllık bakımlarının düzenli olarak firmamız gibi yetkili Buderus kombi servisi tarafından yapılması gerekmektedir. Periyodik bakım sırasında servis firması aşağıdaki işlemleri öncelikli olarak yapmaktadır.

  • Kombinizin çalışmasının performansını etkileyen en önemli unsur tesisatta yeterli su bulunması olmasından dolayı ilk önce kombinin su sızdırıp sızdırmadığının kontrolü yapılır.
  • Kombinin hem fanları hem de bütün filtrelerinin temizlikleri
  • Emniyet ve güvenlik önlemlerinin aktifliği
  • Buderus kombilerin en önemli özellikle arasında olan tamamen elektronik yapısının kontrolü
  • Kullanılan tesisatta pislik tutucu bulunuyor ise onların filtre temizliği kontrolü.

    "Eğer tesisatta pislik tutucu filtre bulunmuyorsa kesinlikle bu filtrelerin takılması gerekmektedir."

  • Kombinin yanma, ateşleme, ısı eşanjörleri, gaz ayarları genel olarak kontrol edilmektedir.
  • Son olarak su debisinin kontrolü

Buderus Kombi Servisi İçin Neden Bizi Seçmelisiniz?

Firmamızın servis hizmeti verecek teknik elemanları tamamen Buderus ekibi tarafından yetiştirilmiş ve aldığı eğitimler sayesinde Buderus Kombi Servisi olma yapısını tam anlamıyla üstlenmiştir. Aynı şekilde Buderus firmasının zorunlu olarak tuttuğu ve yıllık periyodik bir şekilde uygulanan teknik personel eğitimi konusunda kadromuz sürekli olarak gelişmektedir.

Buderus kombi servisi seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli konuların başında servisin kesinlikle Buderus markasının yetkilendirilmiş servis olması konusudur. Seçmek istediğiniz firmayı buderus firmasına ait web sitesinden yetki durumu sorgulanmakta ve aynı şekilde 444 5 474 no'lu çağrı merkezinden sorgulatma yapabilirsiniz. Yetkili olmayan servislere yaptırılan bakımlar ya da cihaz kurulumlarında, cihazlarınız firma garantisi kapsamına çıkmaktadır. Firmamız parça değişim durumda tamamen buderus tarafından onaylı orijinal yedek parçaların kullanımını yapmakta ve değişen parçalarında garantileri bulunmaktadır.

Web sitemiz üzerinde bulunan iletişim numaralarından ya da iletişim formundan bizlere ulaşarak kısa süre içinde teknik servis hizmeti alabilir ya da telefon üzerinden cihazınızın sorunları hakkında yüzeysel olarak yardım talep edebilirsiniz.