Viessmann Klima Servisi

1917 yılında havalandırma ve iklimlendir sektöründe hizmet verme ve teknoloji geliştirme amaçlı aile yapısı ile kurulan firma geçen süre içinde 70'den fazla ülkede satış ve servis noktası oluşturmayı başarmıştır. Firmanın 11 farklı ülkede üretim noktası bulunmasının  yanında özellikle Almanya'nın bu sektördeki %56'lık payını elinde tutmaktadır. Firmanın dünya genelinde 120'den fazla satış noktası bulunmasının verdiği avantajın yanında özellikle Türkiye'nin her ilinde toplamda 150'den fazla Viessmann klima yetkili servis noktası bulunmaktadır.

Viessmann Markasının Avantajı

Firma ısıtma teknikleri alanında çevreye duyarlı ürettiği cihazlar ile tüm çevreler tarafından takdir almakta ve tüketicilerin memnuniyetini de kazanmaktadır. Firma enerji verimliliği ve çevreye duyarlılık konusunda birçok sosyal projenin oluşmasında katkılarda bulunmuştur. Firma çağrı merkezi üzerinden gelen tüketici şikayet ve taleplerini çok kısa sürede değerlendirmekte ve bu konuda en çok takdir gören markalar arasında yer almaktadır. Firma teknoloji geliştiren bir marka olmasından dolayı klimalarında birçok avantajlı özellik bulunmaktadır. Bu özellikler arasında;

  • Klimaların kullanımlarının ve montajlarının rakiplerine göre çok basit yapıda bulunması
  • Tüketicilerin hem ısıtma hem de soğutma ihtiyaçlarını yüksek enerji verimliliği imkanı ile sağlamaktadır.
  • Avrupa standartları tarafından uygun görülen güvenilir cihazlar
  • Çevre dostu yapıda çalışma özellikleri
  • Son yıllarda en çok tartışılan konuların başında gelen hava kirliliği olmasından dolayı Viessmann klimalar havayı temizleme ve bakteri barındırmama özellikleri ile dikkat çekmektedir. (Birçok modelde kendini temizleme özelliği bulunmaktadır)
  • Özellikle toplu konut ya da çok üniteli yapılarda otomasyon sistemlerine kolay entegre olabilme özellikleri bulunmaktadır.
  • Sessiz çalışma özelliği olarak lider markalar arasında bulunmaktadır.
  • Her bütçeye ve her mekana uygun yapıda cihaz seçme imkanı
  • Geniş servis ağı
  • Tüm cihazlarda yeni nesil nano filte özelliği bulunmaktadır. Nano teknoloji sayesinde geliştirilen bu filtreler özellikle küf oluşumu engellemekte ve kullanım ömrü sınırsız olmasından dolayı bu özelliği olmayan klimalara göre yüksek avantaj sağlamaktadır.

Viessmann Klima Yetkili Servis Hizmet Kapsamı

Türkiye genelinde 150'den fazla viessmann klima yetkili servis noktası bulunmasından dolayı bu kuruluşları çok disiplinli bir şekilde denetlemekte ve sürekli gelişen teknolojilere servislerin uyum sağlaması ve tüketicilerin memnuniyetlerinin hedeflenmesi amacıyla viessmann bünyesinde eğitimleri yapılmaktadır. Viessmann markalı ürünleri seçen kullanıcılar bütün yeni aldıkları cihazlarda ilk kurulum ve montaj işlemlerini yetkili servis noktalarına ücretsiz yaptırabilmektedir. Geniş viessmann klima servis noktası ile bu taleplerin 24 saat içinde giderilmesi firmanın ilkeleri arasında yerini almaktadır.

Viessmann Klima Özel Servis İçin Neden Biz;

Markasının kurumsal kimliğini kabul etmiş ve sahiplenmiş viessmann klima özel servis noktası olarak tüketicilerin tüm beklentileri sıfır sorun ile karşılanmaktadır. Firmanın bünyesinde eğitimleri tamamlanmış servis çalışanlarımız ile doğru çözümler sunabilmemizin yanında özellikle geniş yedek parça imkanımız ile herhangi bir arıza durumunda çok hızlı bir şekilde hizmet verebilmektedir. Firmamız tarafından viessmann markalı ürünlerde kullanılacak bütün yedek parçalar firma tarafından üretilmiş ya da onaylanmış orijinal ürünler olmaktadır.

Web sitemiz üzerinde belirttiğimiz iletişim yollarını (telefon, web sitesi üzerinden servis formu, mail ile) kullanarak viessmann klima özel servis talebinde bulunabilirsiniz. Firmamız servis hizmetlerimizin yanında tüketicilerin cihazlarının periyodik bakımlarını yapma ve klima seçimi yapmadan önce doğru cihaz seçiminde danışmanlık hizmeti de sağlamaktadır. Özellikle kullanıcı yoğunluğu fazla olan alanlarda klima seçimi yapmadan önce firmamız gibi viessmann klima özel servis noktalarından danışmanlık alınması tavsiye edilmektedir.