Beko Beyaz Eşya Servisi

Türkiye'nin yerli markaları arasında bulunan ve Koç Holding tarafından 1950'li yılında kurulan marka, özellikle Türkiye'nin gelişen sanayileşme yapısına büyük destekler sunmasının yanında sağlamış olduğu iş imkanları ile de ülke ekonomisine katkıları bulunmaktadır. Beko isminin hikayesine bakıldığında ise Koç Holding kurucusu Vehbi Koç ile fabrikatör Bejerano ile ortak kurulmasından dolayı ortakların isimlerinden yola çıkılarak oluşturulmuştur. Türkiye'nin yerli üretim yapan markaları arasında ilk defa yurtdışında satış yapan firma özellikle son yıllarda yapmış olduğu tanıtım ve reklam kampanyaları ile Dünya Markası olma yolunda ilerlemektedir.

Türkiye'de tüketiciler tarafından marka güvenilirliği yüksek olan firma özellikle Türkiye'nin 81 ilinde 200'den fazla yetkili beko beyaz eşya servisi ile hızlı ve güvenilir servis imkanı sunmaktadır.

Beko Markasının Avantajları

 • Yerli üretim olmasından dolayı özellikle yedek parça konusunda rakiplerinden çok avantajlı bir konumda bulunmaktadır.
 • 444 0 888 çağrı merkezi sayesinde haftanın yedi günü teknik deneyimi yüksek ve alanında uzman kişilerden teknik destek ve ürünler hakkında çok hızlı bir şekilde bilgi alabilirsiniz.
 • Kampanya dönemlerinde sunmuş olduğu avantajlı ilave garanti paket süreleri ile tüketicilerin ürünlerini uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanmasına imkan sağlamaktadır.
 • Yerli ve en çok tercih edilen marka olmanın vermiş olduğu imkanlar sayesinde çok geniş beko beyaz eşya servisi bulunmaktadır.
 • Beko markalı ürünlerin hepsinde kurulum ve montaj ücretsiz olarak yapılmaktadır. Ürün satın alma işleminden sonra size en yakın Beko beyaz eşya servisi yönlendirilerek 24-72 (bölgeye göre değişim göstermektedir) saat içinde ürününüzün hem teslimi hem de kurulumu yapılmaktadır. Aynı şekilde Beko online satış sitesi üzerinden aldığınız beyaz eşya ürünlerinin de kurulum ve montajları yetkili beko beyaz eşya servisleri tarafından ücretsiz bir şekilde yapılmaktadır.

  Beko Beyaz Eşyalarında Uygulanan İlave Garanti Paketleri

  Son yıllarda ülkemizde çok talep gören ek garanti paketleri çok farklı olarak Beko markası tarafından da sağlanmaktadır. Tüketiciler Beko tarafından yetkilendirilmiş satıcılardan aldıkları ilave garanti paketlerinin kesinlikle onaylı sertifika ve faturasını alması gerekmektedir.  Alınmış olan ilave garanti paketleri 3+4 yıl olarak geçerliliği bulunmaktadır. İlave garanti paketi kapsamı tüketici ev ürünleri ve klimaları kapsamaktadır.

  Beko Beyaz Eşya Servisi Seçimi

  Ülkemizde tüketicilerin bilinçlenmesi ve daha çok araştırmacı olması sayesinde birçok alanda hizmet kalitesi ve denetimlerinde de artış görülmektedir. Özellikle beyaz eşya gibi tüketici ürünlerinin alımı yapıldıktan sonra kesinlikle Beko marka garantisinin korunması için firmamız gibi yetkili Beko beyaz eşya servisi tarafından yapılması gerekmektedir. Aksi durumlarda cihazlarınızın garanti kapsamı dışında bulunacağınızı unutmamanız gerekir.

  Beyaz eşya servisi ya da kurulum talebinde bulunacağınız firmanın kesinlikle parça değişimi oluşması durumlarında değişen parçaya 6-36 ay arasında tekrar değiştirme garantisi vermesi gerekmektedir.

  Neden Biz?

 • Firmamız Beko markalı ürünleri kapsamında deneyimli teknik kadrosu ile tüketicilerin bütün sorunlarına karşı hızlı ve doğru çözümler üretebilmektedir.
 • Ürün sınıfına göre 24 saat içinde servis ya da bakım talepleriniz karşılanmaktadır.
 •  Müşterileri kredi kartı, banka havalesi ve nakit ödeme gibi farklı ödeme avantajları firmamız tarafından sunulmaktadır.
 • Çağrı merkezimizde bulunan deneyimli kişiler sayesinde ürünleriniz hakkında yaşadığınız sorunlar eğer uzaktan çözülecek yapıda ise bilgi alabilir ve sorununun tespitini yapabilirsiniz.
 • Kısa süre içinde verilen servis randevusuna uyabilmek için geniş araç ağımız bulunmaktadır.

Sitemizde bulunan iletişim bilgilerini kullanarak Beko beyaz eşya servisi konusunda bizlerden doğru ve güvenilir yardım alabilirsiniz. Bünyemizde bulunan ve servis desteği veren çalışanlarımız Beko tarafından eğitimleri tamamlanmış ve tamamen alanında uzman kişiler tarafından verilmektedir.