Demirdöküm Kombi Servisi

DemirDöküm kombiler, bir kombiden en fazla verimi alabilmenizi sağlayacak özellikte tasarlanmışlardır. DemirDöküm yoğuşmalı kombilerle, en az enerjiyle en iyi şekilde ısınmanız mümkün olmaktadır. Zira yoğuşmalı olmayan kombilerde, gaz ısısı bir kez kullanılır ve bacadan dışarı çıkar. Ancak yoğuşmalı kombilerde gaz ısısı, bacadan çıkmadan önce sisteme aktarılarak bir kez daha kullanılır. Bu sayede daha az enerjiyle daha çok ısınmak mümkün olur. Hem güvenli hem de konforlu kullanım olanağı sunan DemirDöküm kombilerin yaygın servis ve yedek parça ağı da müşterilerin tercih edilirliğini artırmaktadır.

Demirdöküm kombi servis ağı ve hizmeti

DemirDöküm kombi servis hizmeti tüm ülke genelinde yaygın bir ağda verilmektedir. Bu bünyede çalışan servis teknikerleri alanında uzman, donanımlı kişilerden seçilmekte ve servislerde kombi arızaları ile ilgili gereken tüm araç, gereç, teçhizat bulunmaktadır. 60 yılı aşkın zamandır, ülkemizde pek çok beyaz eşya ve elektronik cihazla hizmet vermekte olan DemirDöküm yetkili servislerinde müşteri memnuniyetinin ve en kısa sürede, en kaliteli hizmet vermenin esas olduğu bilinmektedir. Müşterinin ihtiyaç duyduğu hizmet, en yakın yetkili serviste sunulamamaktaysa, DemirDöküm müşteri hizmetleri çağrı numarası 7 gün 24 saat aranarak bir başka servisten hizmet almak mümkün olmaktadır.

Demirdöküm müşteri hizmetleri

DemirDöküm, kombi servislerinden telefon aracılığıyla teknik yönlendirme almak ya da yetkili servisi çağırmak isteyenler günün her saati 444 1 833 numaralı telefondan ulaşabilmekteler. Bu sayede müşteriler kendi başlarına çözebilecekleri basit karışıklıkları telefondaki yetkilinin yönlendirmesiyle uygulayabilmekteler. Ayrıca teknik uzmanlık gerektiren tamirlerde de teknisyenlerden randevu alabilmekteler.