Toshiba Klima Servisi

Türkiye'de marka bilinirliği bilgisayar alanında bilinen firma özellikle son yıllarda klima sektöründe sağlamış olduğu avantajlı cihazlar ile dikkat çekmektedir. Toshiba ile Carrier tarafından yapılan ortaklık ile Toshiba markalı klimalar Türkiye pazarında tüketiciler ile buluşmaktadır. 2001 yılında Alarko Carrier bünyesinde Türkiye pazarında kendine yer bulan firma özellikle VRF alanında iddialı cihazları bulunmaktadır.

Toshiba Markasının Avantajı

Firmanın geçmiş temellerine bakıldığında 1800'Lü yıllarında sonunda kurulan bir firma olması ve elektronik alanında yapmış olduğu yenilikler ile tüketicilerini her zaman memnun eden bir firma olarak bilinmektedir. Firma Alarko ile birleşerek Türkiye'nin her noktasında Toshiba klima yetkili servis noktaları bulunmaktadır. Firmanın 2000'li yıllarda geliştirmiş olduğu ileri invertor teknolojisi ile klima sektörüne farklı bir bakış açısı kazandırmıştır. Firma özellikle çevreye duyarlılığı arttırmak için proje geliştirmesinin yanında cihazlarını ileri tasarruflu olarak tasarlamaya özen göstermektedir.

Toshiba Klima Yetkili Servis Hizmet Kapsamı

Bütün yetkili Toshiba klima servisleri Alarko bünyesine bağlı olarak çalışan bağımsız kuruluşlardan oluşmakta ve Toshiba klima yetkili servis noktalarında çalışan bütün teknik servis elemanları tamamen Alarko bünyesinde eğitilmektedir. Yetkili klima servisi olarak hizmet veren markanın servis elemanlarının hepsinde sertifika bulunmaktadır.

Toshiba Klima yetkili servis noktalarının en belirgin özelliği ücret tarifesinin standart olması ve Alarko bünyesinde belirlenen fiyatların dışında herhangi bir ücret alımı ya da fazla ücret talep edilme imkanı bulunmamaktadır. Servislerin hem sağlamış oldukları hizmetler hem de teknik yeterlilikleri sürekli olarak takip ve denetim altında bulunduğundan disiplinli bir çalışma prensibi ile servis hizmeti verilmektedir.

Toshiba klimalar satın alındıktan sonra kesinlikle Toshiba klima yetkili servis noktaları tarafından kurulum ve devreye alınması yapılması gerekmektedir. İlk kurulum ve devreye alma tamamen ücretsiz bir şekilde yapılmaktadır.  Klimalarınızın uzun yıllar sağlıklı ve sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlamak için periyodik bakımlarının da düzenli bir şekilde yapılması gerekmektedir. Özellikle hava filtrelerinin temizliği ve düzgün çalışması kontrol edilmelidir.

Toshiba klima hava filtresinin bakımı: Toshiba markalı klimalarda hava filtreleri klimanın ön panelinde bulunan filtre yuvasını yerleştirilmiştir. Hafif ve düzgün bir şekilde (Elektrikli süpürge ile yapabilirsiniz) çıkartıp temizledikten sonra aynı şekilde yerine takarak daha sağlıklı ve verimli kullanılmaya devam edilmelidir. Hava filtreleri ortalama 15-20 günde temizlenmesi gerekmektedir. Bu süre tamamen klimanın yoğun kullanımı ile alaklı olmaktadır. Filtre temizleme işlemleri yapılmadığında hem cihazın verimliliği hem de ortamın hava kalitesi olumsuz yönde etkilenmektedir.

 Toshiba Klima Özel Servis İçin Neden Biz;

Son yıllarda en çok tercih edilen klima markaları arasında bulunan Toshiba markası yeni nesil klimalar kullanmasından dolayı klimalara bu alanda tecrübeli ve cihazları çok iyi bilen teknik servisler tarafından müdahale edilmesi gerekmektedir. Firmamız Toshiba klima özel servis noktası olarak teknik servis çalışanlarımızın eğitimleri üzerinde titiz ve disiplinli bir şekilde dikkat etmesinden müşterilere çok doğru ve hızlı çözümler sunmaktadır.

Toshiba Klima özel servis olarak aynı zamanda cihazlarınızın periyodik bakımlarının yapımları da gerçekleştirilmektedir. Bu tür bakımlar cihazlarınızı uzun süre arıza yapmadan ve sağlıklı bir şekilde kullanmanızı sağlamaktadır. Web sitemiz üzerinde bulunan iletişim kanallarını kullanarak bizlere servis ve bakım talebinde bulunabilirsiniz. Geniş servis araçlarımız sayesinde bütün servis talepleri çok hızlı bir şekilde yerine getirilir ve servis sırasında tüketicinin herhangi bir rahatsızlık duymaması için çok titiz, temiz ve güler yüzlü bir şekilde hizmet vermektedir. Yılların vermiş olduğu tecrübemiz sayesinde mutlak müşteri memnuniyet ilkesi ile hizmet vermekteyiz.