Vaillant Kombi Servisi

Ülkemizde 1992 yılında yabancı sermaye ile kurulan firma genel olarak 1874 yılında Almanya'da kurulmuş ve üretilen bütün cihazlarda geliştirilmiş Alman teknolojileri kullanılmaktadır. Başta İstanbul ve Ankara olmak üzere birçok ilk merkez müdürlüğü bulunan firma özellikle gelişmiş Vaillant kombi servisi noktaları ile çok hızlı bir şekilde servis hizmeti sağlaması ile dikkat çekmektedir.

Vaillant Markasının Avantajları

Ülkemiz enerji olarak dışa bağımlılığı yüksek ülkeler arasında olmasından dolayı tüketicilerin enerji tasarrufunu yüksek oranda sağlayan cihazlar seçmesi gerekmektedir. Bu tür tasarruf sağlayan cihazlar ülke ekonomisine katkısının yanında çevreye olan duyarlılık kapsamında da dikkat edilmesi gerekmektedir. Vaillant markası özellikle geliştirmiş olduğu yüksek tasarruflu cihazları ile dikkat çekmektedir. 20 yıldan fazla süredir Türkiye pazarında hizmet veren firma bu süre içinde ülkemizin coğrafi yapısını çok iyi analiz ederek bölgelere özel cihazlar üreten firmalar arasında yer almaktadır. Firma özellikle "Gayzer" serisi cihazlarında geliştirmiş olduğu yeni nesil teknolojiler sayesinde tasarruflu şekilde çok kısa sürede ısıtma ve sıcak su kullanımı hazırlamaktadır. Cihazların ısıtma sürelerinin kısa olması ve aynı zamanda ısıtma gücünün ayarlanabilir olması diğer markalardan ayıran en önemli özellikleri arasındadır.

"Vaillant markası özellikle 1961 yılında duvar tipi ısınma cihazlarını geliştirerek dünya pazarında duvar tipi ısınma cihazı teknolojisinin başlamasını sağlamıştır."

Vaillant Kombi Servisi Hizmet Kapsamı

Marka özellikle mobil Vaillant kombi servisi hizmeti ile tüketicilere çok hızlı servis sunmasının yanında mutlak memnuniyet ilkesi firmanın en önem verdiği konuların başında gelmektedir. Firmanın diğer markalardan ayıran en önemli özellikle bütün servis elemanları tamamıyla kendi bünyesinde yetiştirmiş olmasıdır. Çağrı merkezleri tarafından takip edilen servis hizmetleri ile müşterilerin herhangi bir sorun yaşaması durumunda hızlı bir şekilde müdahale edilmektedir.

Vaillant servis personelleri en az 6 ay servis personeli olma ve teknik eğitim almakta ve her yıl düzenli olarak bu eğitimler denetlenmektedir. Bu denetimler sayesinde teknik servis elemanlarımızın bilgileri hem taze kalmakta hem de yeni çıkan teknolojilerin aktarımı sağlanmaktadır

Vaillant Kombi Servisi Olarak Neden Biz?

Firmamız vaillant markasının disiplinine haiz teknik çalışanları bulunmaktadır. Firmamıza gelen servis talepleri kesinlikle yerine gidilmeden önce müşterinin aranarak sorgulanması sağlanır ve müsait olmadığı zamanlarda ya da istemediği bir zamanda kesinlikle rahatsız edilmemektedir. Vaillant kombi servisi olarak servis sırasında kullanılacak bütün parça ve donanımlar Vaillant markası tarafından onaylanmış markalar kullanılmaktadır. Aynı zamanda kullandığımız ölçüm ve devreye alma aletleri de Vaillant markasına hitap etmektedir. Web sitemiz üzerinde bulunan iletişim numarası ve online servis talep formu ile bizlerden servis talep edebilirsiniz. Firmamız aynı zamanda Vaillant markalı ürünlerin periyodik bakımlarının yapılmasını da sağlamaktadır. Kombi gibi cihazlara periyodik bakım sırasında yapılan kontroller arasında;

  • Cihazın su sızdırma durumu tespit edilir. Bazı durumlarda tesisatta da sızdırma olabileceğinden dolayı uygun cihazlar ile genel kontrol yapılmaktadır.
  • Kombi gibi cihazlar genelde dış ortamda bulunmasından dolayı aşırı kirlenmeye maruz kalmaktadır. Cihazın kirlilik durumu kontrol edilerek temizlenir
  • Kombilerde en çok yaşanan sorun yanma sorunudur. Doğru yanma durumu kontrol edilir ve herhangi bir sorunda onarma sağlanır.
  • Isı esanjörleri ve gaz ayarları kontrol edilir.
  • Cihazda bulunan elektronik devreler genel olarak kontrol edilir
  • Cihazın emniyet devreleri kontrol edilir
  • Bacaların uyumluluğu ve temizliği
  • Pislik tutucuları temizlenir ve değişme gerektiren bu tür parçalar değiştirilir.
  • Su debisi kontrolü ve uygun seviyede olmaması durumunda ayarlaması yapılır.

Kombi cihazlarınıza Vaillant kombi servisi tarafından yapılacak periyodik bakımlar sayesinde cihazınızı uzun yıllar sorunsuz ve tasarruflu bir şekilde kullanmanız sağlanmaktadır.