Siemens Beyaz Eşya Servisi

1847 yılında Almanya'da kurulan firma Türkiye coğrafyasında en eski ticaret yapan firmaların arasında bulunmaktadır. 1856 yılında Osmanlı döneminde ticari faaliyetlerine başlayan firma günümüze kadar çok farklı ürünleri tüketiciler ile buluşturmuştur. Firma Türkiye'de özellikle ev aletleri alanında sektörün hem kullanım rakamları olarak hem de bu sektörde yenilikçi teknolojiler geliştiren firmalar arasında liderlik konumunda yer almaktadır.  Firmanın tüm dünya genelinde 450.000'den fazla çalışanı bulunmaktadır. Firma uzun yıllardan beri bu topraklarda olmasından dolayı özellikle Siemens Beyaz Eşya Servisi yaygınlığı ile müşteriler tarafından tercih edilme nedenleri arasında olmaktadır. Alınan cihazların ilk kurulumları ya da herhangi bir sorunda servis ihtiyacı çok kısa sürede karşılanmaktadır. Türkiye'de 250'den fazla servis noktası bulunmaktadır.

Siemens Markasını Seçmenin Avantajları

Sürekli teknoloji geliştiren bir firma olmasından dolayı tüketicilere özellikle enerji tasarrufu konusunda ve uzun yıllar dayanıklılık gösteren cihazlar üretmektedir. Ar-ge alanında yapmış olduğu yatırımlar ile Dünya genelinde her yıl birçok ödüle layık olmaktadır. Alman disiplinini arkasına alan firma ev tüketicilerine çok yeni teknolojiler sunmasının yanında geliştirmiş olduğu teknolojileri hem cihazlara hem de Siemens Beyaz Eşya Servisi olarak hizmet veren servis noktalarına aktarmaktadır. Firma servis ve ilk kurulum için hızlı servis sağlamak amaçlı çağrı merkezleri üzerinden de hizmet vermektedir.

Siemens Beyaz Eşya Servisi Hizmet Kapsamı

Bütün cihazların garanti kapsamında kalması için ilk kurulum gerektiren cihazların kesinlikle marka tarafından yetkilendirilmiş Siemens beyaz eşya servisi tarafından yapılması gerekmektedir. Aksi durumlarda cihazınızın garanti kapsamı dışında kalmaktadır. Firma özellikle çağrı merkezleri üzerinden ev kullanıcılarına hitap eden cihazlar için tecrübeli çalışanları ile uzaktan destek imkanı sunmaktadır. Yetkili servislerin ücretsiz olarak verdiği hizmetler kapsamında;

 • İlk kurulum ve montaj
 • Garanti süresi boyunca ücretsiz servis imkanı
 • Değişen parçanın yapısına göre 6 aydan başlayan tekrar parça değişim garantisi
 • Klima gibi cihazlara ücretsiz yerinde keşif imkanı

  Siemens Beyaz Eşya Kullanımı Hakkında Bilmeniz Gerekenler

  Ülkemizde yasalar çerçevesinde belirtilmiş olan cihazların 2 yıl zorunlu marka garantisi altında bulunması imkanından yararlanmak için ilk kurulum ve montajların kesinlikle yetkili Siemens beyaz eşya servisi tarafından yapılması konusuna dikkat edilmelidir.

  Cihazlarınızı kesinlikle ilk kurulum anında servis tarafından tarif edilen ve kullanım kılavuzunda belirtildiği şekilde kullanmaya özen gösterilmesi gerekmektedir.

  Siemens İlave Servis Paketleri

  Ülkemizde son yıllarda birçok marka tarafından başlatılan ilave garanti ve servis paketi uygulaması Siemens firması tarafından da sağlanmaktadır. Firma ürün kategorisine göre değişme göstermekle beraber 3 yıldan 7 yıla kadar ilave garanti kapsamı sunmaktadır. Cihazınızı alırken otomatik olarak bulunan iki yıl garantisine ilave olarak alacağınız çok uygun garanti paketi kampanyaları sayesinde cihazlarınızı uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanmanıza imkan sağlamaktadır. İlave servis paketlerinin avantajları arasında;

 • Uzun yıllar periyodik bakımları sayesinde oluşacak sorun miktarını aza indirme
 • Sürekli kontrol altında olmasından dolayı enerji verimliliğinin sağlanması

Siemens Beyaz Eşya Servisi Olarak Neden Biz

Firmamız bünyesinde bulunan çalışanlarımız Siemens standartlarına sahip ve müşteri karşısında mutlak memnuniyet ilkesi ile hizmet vermektedir. Servis sonrası takip sistemimiz sayesinde servis sırasında ya da servis sonrası memnun kalmadığınız bütün detayları tarafımıza bildirerek çok hızlı şekilde bu memnuniyetsizliğinizin giderilmesi için gerekenler yapılmaktadır. Firmamız bünyesinde servis sırasından kullanılacak bütün parçalar Siemens firması tarafından onay verilerin marka parçalar olduğundan parçalarda da garanti kapsamı bulunmaktadır. Siemens beyaz eşya servisi olarak eğitimli ve tecrübeli çalışanlarımız ile hızlı ve doğru bir şekilde faydalanmanız hedeflenmektedir.