Samsung Klima Servisi

1938 yılında Kore'de kurulan firma günümüze kadar geçen sürede birçok sektörde hizmet vermekte ve dünya çapında elektronik ürün hizmeti veren lider firmalar arasında yer almaktadır. Özellikle Türkiye'de çok geniş satış ve samsung klima yetkili servis noktası bulunan firma 2000'li yılların başından itibaren ülkemizde klima alanında tüketicilere yeni teknolojilere sahip cihazlar sunmaktadır.

Samsung Markasının Avantajı

Samsung markalı yeni nesil klimalar özellikle enerji verimliliği konusunda sağlamış oldukları performans ile dikkat çekmektedir. Hızlı soğutma özelliği ile tüketicilerin talep ettikleri dereceye çok kısa sürede elde etmesini sağlamasının yanında kendine özel teknolojisi ile bu süreyi enerji konusunda tasarruflu bir şekilde gerçekleştirdiği görülmektedir. Samsung markalı klimalar özellikle kendini temizleme özelliği ile dikkat çekmektedir.

Klimalarda kendini temizleme özelliği nedir?

Klimalarda iç ünitede nem oluşumu yoğun olmasından dolayı küf oluşum sorunu çok sık görülmektedir. Samsung klimalar kendini temizleme özelliği olmasından dolayı klimanın içinde nemden ya da herhangi bir sebepten dolayı küf oluşumunu engellemekte ve ortamda rahatsız edici klima kokusunun oluşmasına izin vermemektedir. Kendini temizleme özelliği  bataryaların kuru kalmasını sağlamasından dolayı aynı zaman enerji verimliliği konusunda da iddialı cihaz olmasını sağlamaktadır.

Samsung klimalar kendini temizleme özelliğini klima kapatınca gerçekleştirmektedir. Klimayı kapattığınız zaman fanlar düşük devirde 15-20 dakikada daha çalışmaktadır. Bu sayede bataryanın kuruması sağlanmaktadır. Bataryanın kuru kalması sağlandıktan sonra cihaz kendini otomatik olarak durdurmaktadır. Geçen bu süre son derece düşük enerji tüketimi oluşturmaktadır.

Samsung Klima Yetkili Servis Hizmet Kapsamı

Samsung firması Türkiye genelinde başta küçük ev aletleri olmak üzere mobil cihazlar, TV'ler ve klimalar olmak üzere çok yaygın servis noktası bulunmaktadır. Özellikle klima alanındaki pazar payını arttırmak isteyen firma tüketicilere hızlı ve doğru çözümler sunabilmek için yaygın samsung klima yetkili servis noktası ile dikkat çekmektedir. Bu servis noktaları ile samsung markalı cihazların her türlü sorununa karşı servis talep edebilir ve aynı zamanda 24 saat içinde almış olduğunuz klimaların kurulum ve devreye alınmasını ücretsiz bir şekilde yaptırabilirsiniz.

Samsung klima yetkili servis noktalarından talep edebileceğiniz hizmetler arasında;

  • Yeni alınmış cihazların ilk kurulum ve devreye alınmasını ücretsiz bir şekilde talep etmek
  • Arıza tespit ve onarımının sağlanması (Garanti süresi boyunca cihazlarda kullanıcı hatası bulunmuyor ise bütün arıza tespit ve onarımları samsung klima yetkili servis noktaları tarafından ücretsiz bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Aynı şekilde garanti kapsamı süresince herhangi bir parça değiştirilme zorunluluğu oluşması durumunda tüketiciler parça değişimi içinde ücret ödememektedir).
  • Periyodik bakımların yapılması
  • Cihaz almadan önce doğru klima seçimi için yerinde keşif yapılması. Bu keşif sayesinde özellikle doğru kapasitede seçimi tayin edilmektedir.

Samsung Klima Özel Servis İçin Neden Biz;

Firmamız uzun yıllardan beri iklimlendirme ve havalandırma sektöründe bulunmasından dolayı bu alandaki tecrübesini Samsung klima özel servis noktası olarak kullanmaktadır. Doğru ve hızlı çözümlerimiz sayesinde bizi tercih eden tüketicilere mutlak memnuniyet ilkesi ile hizmet vermekteyiz. Firmamız bünyesinde bulunan geniş yedek parça imkanı ile cihazlarınızın yerinde tamir ve onarımı sağlanmaktadır. Samsung markalı ürünlere kullanılacak bütün parçalar firmanın onay vermiş olduğu ya da tamamen samsung tarafından üretilmiş parçalar kullanılmaktadır.

Arıza tespit ve onarım hizmetlerimizin yanında cihazlarınızın periyodik bakımları da firmamız gibi samsung klima özel servis noktaları tarafından yapılmaktadır. Periyodik bakımlar özellikle klimaların yoğun kullanılacağı dönemler öncesi yaptırılması gerekmektedir. Bu tür bakımlar cihazlarınızın kullanım ömürlerinin korunmasının yanında enerji verimliliği konusunda yüksek tasarruflar sağlamasına imkan vermektedir.