Baykan Kombi Servisi

Ülkemizde tamamen yerli sermaye ile kurulan ve ısı sektörünün genç oyuncusu olarak ön plan olan firma özellikle geliştirdiği yenilikçi sistemler ile dikkat çekmektedir. Bütün üretimleri Düzce ilindeki fabrikada yapan firma Türkiye genelinde geniş servis ve satış ağı ile dikkat çekmektedir. 1987 yılında kurulan firma Türkiye'de yatırımlar yaparak hem sektördeki pazar payını arttırma hem de ülke ekonomisine katkıda bulunarak yeni iş kapıları oluşmasına yardımcı olmaktadır.

Baykan markası altında kombi ve radyatör üretimi yapan firma özellikle son zamanlarda gelişen inşaat sektöründeki toplu konut projelerinde uygun fiyat ve dayanıklı ürünleri ile tüketicilerin tercih ettiği firmalar arasında yer almaktadır. Türkiye'de yapılan ve yapımı devam eden birçok prestijli projede Baykan markası tercih edilmektedir. Firma başta Rusya ve Azerbaycan olmak üzere 30'dan fazla ülkede tamamen Türk Malı sloganı ile satışlarına devam etmektedir.

Baykan Kombi Avantajları

Türkiye'de Ar-ge alanında yaptığı yatırımlar ile ön planda olan firma aynı zamanda Ülkemizde ilk defa tek seferde ürünlerine 6 yıl garanti veren firma olarak dikkat çekmektedir. Firma başlatmış olduğu 6 yıl garanti pazarlaması sayesinde Türkiye Kaliteli Ödülünü alarak alanındaki lider firmalar arasında yerini almaktadır. Firmanın en büyük avantajları arasında mutlak memnuniyet ilkesi kapsamında 7/24 saat servis imkanı veren Baykan kombi servisi ile tüketicilere Türkiye genelinde birçok bölgede çok hızlı servis ve montaj imkanı sunmaktadır. Özellikle İstanbul ve Ankara gibi metropol şehirlerde firma 6 saat içinde servis imkanı sloganı ile hareket etmektedir. Baykan markası altında satılan ürünler arasında;

  • Duvar tipi doğalgaz kazanları (Yoğuşmalı)
  • Klasik ve yoğuşmalı kombiler
  • Baystation ( Bacasız şofben)
  • Panel radyatörler
  • Havupan modelleri
  • Radyatör vanaları

Baykan Kombi Servisi Hizmet Kapsamları

Türkiye'nin her ilinde bulunan Baykan kombi servisi ile tüketiciler hem almış oldukları ürünleri çok kısa sürede kurdurmakta hem de oluşabilecek arıza durumlarında çok hızlı bir şekilde müdahale ettirme imkanı bulmaktadır. Uzun süre dayanımlı cihazları sayesinde özellikle ev tüketicileri yüksek tasarruf rakamlarına ulaşabilmektedir. Firma bütün servis ve bakım hizmeti veren firmalarını çok kapsamlı bir eğitimden geçirmekte ve bu eğitimleri başarılı bir şekilde bitiren kişilere yetkili servis kimlik artı vermektedir.

Baykan kombi servisi olarak hizmet veren firmalar özel servis araçları sayesinde çok kısa sürede taleplere doğru ve eksiksiz bir şekilde cevap verebilmektedir. Servisler alınan cihazları ilk devreye alma esnasında tüketicinin taleplerine göre gerekli ilk kullanım eğitimlerini vererek doğru kombi kullanım oluşmasına imkan sağlamaktadır.

Baykan kombi servisi ilk montaj sırasında tesisat ve ortam kontrolünü de yaparak olası eksikleri ev sahibine bildirmektedir. Kombinin çalışmasına engel olacak eksikler tüketiciye bildirildikten sonra eksikliklerin tamamlanması halinde tekrar kurulum hizmeti verilmektedir.

Baykan Kombi Servisi İçin Neden Biz

Firmamızın teknik servis olarak hizmet verecek çalışanlarının eğitimleri Baykan firması tarafından verilmekte ve sürekli olarak gerekli denetimleri yapılmaktadır. Araçlarımız içinde bulunan her türlü yedek parça ve ekipmanlar yardımı ile cihazınızı ortamdan sökmeden gerekli kurulum ve arızaların giderilmesi tamamlamakta ve aynı zamanda tüketicilerin taleplerine göre periyodik bakım ve temizliklerde yapılmaktadır. Web sitemiz üzerinde bulunan iletişim bilgilerinden tarafımıza ulaşarak kurulum ve servis için talep oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda cihazınızın kullanımı sırasında herhangi bir sorun yaşamanız ve teknik destek alma ihtiyacınız oluşması durumunda çağrı merkezimizden gerekli yardımları talep edebilirsiniz.  Firmamız bünyesinde sağlanan servis hizmeti durumunda kullanılan parçalar Baykan firmasının onay verdiği orijinal ürünler olmasından dolayı parça garantileri bulunmaktadır.