Samsung Beyaz Eşya Servisi

1969 Yılında Kore'de kurulan firma özellikle kaliteli ve uzun yıllar dayanıklı çalışan cihazları ile dikkat çekmektedir. Firma ilk olarak mikrodalga fırını ile hikayesine başlayarak günümüzde beyaz eşya grubundan mobil cihazlar ve medikal cihazlara kadar birçok alanda başarılı çalışmaları bulunmaktadır. Ülkemizde beyaz eşya ve mobil cihaz arasında en çok tercih edilen markalar arasında yerini almaktadır. Firma özellikle Türkiye'de son yıllarda beyaz eşya sektöründe de yaptığı yatırım ve satış pazarlaması ile dikkat çekmektedir. Samsung markasına ait beyaz eşya sınıfları arasında;

 • Mikrodalga fırınlar
 • Buzdolabı
 • Bulaşık makinesi
 • Çamaşır makinesi
 • Klima
 • Led TV

  Gibi ürünler tüketiciler tarafından tercih edilmektedir. Firmanın garanti sürelerinin uzun olması ve cihazların dayanıklı yapılarından dolayı Türkiye'de en çok ilgi görülen firmaların arasında yer almaktadır.

  Samsung Beyaz Eşyalarının Avantajları

  Dünya genelinde üretim yapan firma olmasından dolayı her bölgede çalışabilecek kalitede cihazlar üretmektedir. Özellikle tasarruflu ve dayanıklı eşyaları ile dikkat çeken firma fiyat – performans olarak değerlendirildiğinde de rakiplerinin ilerisinde yer alan firmalardandır. Ülkemizde en çok rekabet olan ev tüketici ürünleri arasında bulunan LED TV alanında firma Türkiye pazar payının %65-70'lik kısmına sahip olmasının yanında Led teknolojisinin dünya genelinde teknoloji geliştiricisi konumunda olan firma her geçen gün gelişen teknolojiye göre cihazlarını sürekli geliştirmekte ve daha memnuniyet veren cihazlar satışa sunmaktadır. Firma dönemsel olarak yaptığı kampanyalar sayesinde uzun yıllar garantisini koruyan cihazları tüketiciler buluşturmaktadır.

  Samsung Beyaz Eşya Servis Hizmetleri

  Firmanın Türkiye'nin her ilinde 200'den fazla samsung beyaz eşya servisi olarak yetkili hizmet veren servisleri bulunmaktadır. Beyaz eşya servilerinin hizmet kapsamları arasında;

 • Keşif hizmetleri
 • Montaj ve devreye alma
 • Periyodik olarak bakım
 • Tamir ve onarım hizmetleri

Samsung markalı cihazların garanti kapsamından çıkmaması için kesinlikle yetkili samsung beyaz eşya servisi tarafından kurulumu yapılması gerekmektedir. Samsung firması hem servisleri hem de genel çağrı merkezleri ile yaşamış olduğunuz sorunlara çok kısa süre içinde müdahale etmektedir.

Samsung Beyaz Eşya Servisleri Çok Seviliyor

Ülkemizde eğitimli teknik servis elemanı yetersizliğinden dolayı duyulan şikayetleri samsung firması özellikle servis hizmeti veren bayilerine kendi bünyesinde vermiş olduğu eğitimler ile dikkat çekmektedir. Güler yüzlü ve doğru tespit yapabilen teknik servisleri sayesinde tüketicilerin doğru ve ekonomik hizmet almalarına yardımcı olmaktadır.

Not: Samsung cihazlarınızın ilk kurulum ve devreye alınması yetkili servisler tarafından yapılmadığı takdirde garanti kapsamı dışında kaldığının unutulmaması gerekmektedir.

Samsung firması ilk devreye alma, montaj ve onarım konusunda sorun yaşanmaması için sürekli olarak hem servislerini hem de kullandıkları teknolojileri geliştirmek için Ar-ge çalışmalarına yoğun bir şekilde önem vermektedir.

Samsung Beyaz Eşya Servisi Olarak Neden Biz

Firmamız yetkili olarak servis veren samsung beyaz eşya servisi ağı içinde bulunmasının yanında özellikle tüketicilerin en çok dikkat ettiği güler yüzlü çalışanlarımız ile dikkat çekmektedir. Verilen hizmetlerin doğru ve sorunsuz olmasının yanında müşterilerin servis sırasında herhangi bir sıkıntı çekmemesine de önem göstermektedir. Çağrı merkezlerimiz sayesinde aldığınız servis hizmetinden memnun kalmamanız durumunda bizlere ileterek kısa süre içinde şikayetlerinizi bildirebilir ve şikayetlerinizin sonucunu takip edebilirsiniz. Firmamız bünyesinde samsung cihazlarına verilen servis için eğitilen teknik çalışanlarımız samsung bünyesinde eğitimleri tamamlanmış kişilerdir. Firmamız bünyesinde verilen servis kapsamında değiştirilen bütün parçalar Samsung firması tarafından onaylanan orijinal parçalar kullanılmakta ve değişen parçanın türüne göre 6 aydan başlayan parça garantisi sunmaktadır.