Bosch Klima Servisi

1886 yılında Robets Bosch tarafından kurulan ve elektrik mühendisliği üzerine geliştirmeler ile hizmetlerine başlayan firma 125 yıllık tarihinde birçok teknolojinin geliştirilmesi ve üretilmesi konusunda hizmetleri bulunmaktadır. Firma özellikle otomotiv sektöründe yapmış olduğu yeni buluşlar ile tüm dünyaya yayılmış ve 1950'lili yılların sonlarına doğru Türkiye'de beyaz eşya sektöründe tüketiciler tarafından en çok tercih edilen markalar arasında adını duyurmuştur. Firma geçmiş hizmet tecrübesinin vermiş olduğu avantaj ile özellikle klima alanında çok yaygın Bosch klima yetkili servis noktası bulunmaktadır. Yaygın hizmet ağı sayesinde tüketicilerin özellikle almış oldukları ürünleri çok hızlı bir şekilde ilk kurulum ve devreye alma işlemlerini yaptırmaktadır.

Bosch Markasının Avantajı

Firma birçok alanda üretim yapmasından dolayı cihazlarında sürekli olarak yeni teknolojiler kullanmaktadır. Özellikle enerji verimliliği konusunda yapmış olduğu girişimler ile ürettiği cihazlar sınıfında her zaman üst sıralarda bulunmaktadır. Bosch çağrı merkezi ile firma tüketicilerin beklentilerini ve şikayetlerini çok titiz bir şekilde takip etmesinden dolayı sürekli olarak yeni fikirler geliştirmektedir. Bosch klimaların tüketiciler tarafından tercih edilme nedenleri arasında invertor özelliği gelmektedir. İnvertor özelliği Enerji verimliliği hedefleyen bir teknoloji olmasından dolayı hem ülke ekonomisine hem de tüketici ekonomisne çok avantajı bulunmaktadır.

Klimalarda İnvertor özelliği nedir?

Klima alanında Toshiba tarafından geliştirilen bir teknoloji olarak tüm markalar tarafından kullanılmaktadır. Basit olarak bakıldığında dış ünitede bulunan kompresörün istenilen hızda otomatik olarak çalıştırılmasını sağlamaktadır. İnvertor teknolojisi olmadan önce kompresörler sürekli olarak aynı hızdı çalışmaktaydı. Kullanıcılar klimayı çalıştırdıktan sonra istemiş oldukları ortam sıcaklığı elde edilince klima kendini otomatik olarak yavaşlatmakta ve kompresörün gücünü de bu paralelde düşürdüğü için enerji verimliliği konusunda büyük bir avantaj sağlamaktadır.

Bosch Klima Yetkili Servis Hizmet Kapsamı

Firma birçok alanda hizmet sağlamasının vermiş olduğu tecrübe ile özellikle bosch klima yetkili servis olarak hizmet verecek bağımsız kuruluşların eğitimlerini kendi bünyesinde sağlamaktadır. Bu eğitimler firmanın kurumsal yapısının kavranmasının yanında hem doğru servis çözümleri hem de tüketicilerin beklemiş oldukları güler yüzlü ve anlayışlı servis çalışanlarının yetiştirilmesini amaçlamaktadır. Bosch klima yetkili servis noktaları cihazların montaj ve arıza onarımlarını yapmasının yanında klimaların periyodik bakımlarını da yapmaktadır.

Klimalarda Periyodik Bakımın Önemi?

Klimalar yoğun çalışan elektronik cihazlar olmasından dolayı ve hava şartlarına çok maruz kalmalarının etkisinden düzenli olarak bakımlarının yapılması gerekmektedir. Bu bakımlar sayesinde cihazlarınızın kullanım ömürleri boyunca (Klimalarda ideal kullanım ömrü 10 yıldır) verimli ve doğru bir şekilde çalışmasını sağlamaktadır.

Bosch Klima Özel Servis İçin Neden Biz;

Türkiye'de yapılan araştırmalar kapsamında tüketicilerin en çok servis talebinde bulunduğu cihazlar arasında klimalar gelmesinden dolayı servis noktalarının bu konuda çok hızlı ve doğru çözümler önermesi gerekmektedir. Firmamız Bosch klima özel servis noktası olarak tüketicilerden gelen servis taleplerini geniş servis araçları ve tecrübeli teknik elemanları ile çok kısa sürede ve doğru çözümler ile yerine getirmektedir. Aynı zamanda tüketicilere cihaz seçimi ve periyodik bakım konusunda da hizmet vermektedir. Cihaz seçimi danışmanlığı ülkemizde çok önemsenmeyen bir konu olmasından dolayı tüketicilerin büyük oranlarda yanlış cihaz ya da uygun olmayan kapasitede cihaz seçmesine neden olmaktadır.

Web sitemizde bulunan iletişim bilgilerinden LG klima özel servis hizmeti talebi oluşturabilir ve çağrı merkezimiz üzerinden hem hizmet talebinizin takibi hem de hizmet sonrası memnun kalmadığınız bir konuda şikayet etme hakkınız bulunmaktadır. Tüketicilerden gelen bütün şikayetler müşteri hizmetlerimiz tarafından incelenerek mutlak memnuniyet ilkesi ile giderilmeyi amaçlamaktadır.