Arçelik Klima Servisi

Arçelik Klima Yetkili Servisi

Türkiye'de 1955 yılından itibaren beyaz eşya alanında hizmet veren firma ülkemizde en çok tercih edilen ve marka güvenilirliği en yüksek olan firmalar arasında bulunmaktadır. Koç Holding bünyesinde tüketiciler ile buluşan firma özellikle geliştirmiş olduğu enerji tasarruflu cihazlar ile dikkat çekmektedir. Türkiye'nin en geniş servis ve satış noktaları bulunmasından dolayı tüketicilere kaliteli hizmet vermektedir. Türkiye'de bütün illerde toplamda 200'den fazla arçelik klima yetkili servis noktası bulunmaktadır. Geniş servis ağı markanın tercih edilme nedenleri arasındadır.

Arçelik Markasının Avantajı

Türkiye'de beyaz eşya sektöründe lider firma olmasından dolayı çok geniş servis ağı bulunmaktadır. Firma aynı zamanda başta beko ve grunding olmak üzere birçok alt markası olmasının verdiği avantaj ile tüketicilerin her türlü ihtiyacına cevap verecek nitelikte cihazları bulunmaktadır. Firma özellikle arçelik klima yetkili servis noktası olarak hizmet veren kuruluşların teknik çalışanlarını tamamıyla kendi bünyesinde ve arçelik disiplini ile eğitim vermektedir. Firmanın bütün klimaları enerji verimliliği konusunda A sınıf üzerinden başlamaktadır. Özellikle son yıllarda tüketiciler tarafından tercih sebepleri arasında bulunan Hi-Powe özelliği markanın birçok modelinde bulunmaktadır.

Klimalarda Hi-Power Özelliği Nedir?

Özellikle kısa süre içinde ortamın sıcaklığını kullanıcının istediği seviyeye getirmek için oluşturulan bir özelliktir. Kullanıcı Hi-power özelliğini seçtikten sonra fanların yüksek hızda çalışması sağlanır ve hazırlanan hava ortamın birçok noktasına daha hızlı gönderilmesinin sağlanmasından havanın normal çalışma dönemine göre çok hızlı bir şekilde homojen olması sağlanır.

Hi-power özelliği mantığını anlamak için örneklendirmek gerekirse

Kullanıcının ortamda elde etmek istediği sıcaklık 21 derece olarak ele alınırsa, cihaz Hi-power özelliğinde çalışırken bunu 3 derece artı-eksi olacak şekilde görmektedir. Yani kullanıcı 21 dereceye ayarladığında cihaz aslında o seviyeye gelene kadar 18 derecede çalışacaktır. Bu süre zarfında klimanın menfezleri genelde aşağı ya da yukarı bakacak şekilde ayarlanmaktadır. En çok dikkat edilmesi konuların başında cihazın Hi-power modunda zamana göre çalışmadığı tamamıyla verilen değere ulaşana kadar çalıştığının bilinmesi gerekmektedir. Eğer talep edilen sıcaklık ile ortamda kullanılan klimanın kapasitesi oransızsa yüksek enerjide çalışma olacağından dolayı enerji tüketimi artacaktır.

Arçelik Klima Yetkili Servis Hizmet Kapsamı

Türkiye'nin en geniş servis noktası bulunan firmaları arasında olmasından dolayı tüketiciler çok hızlı bir şekilde servis hizmeti alabilmektedir. Arçelik klima yetkili servis noktaları başta ilk kurulum ve devreye alma hizmetleri olmak üzere arıza onarım, montaj ve periyodik bakım gibi hizmetleri de karşılamaktadır. Satış noktalarından alınan cihazlar eğer kurulum ve devreye alma işlemleri gerektiriyorsa Arçelik klima yetkili servis noktaları tarafından ücretsiz yapılmaktadır.

Arçelik Klima Özel Servis İçin Neden Biz;

Firmamız Arçelik markası altında bulunan birçok markaya özel servis noktası olarak hizmet vermektedir. Geniş servis ağımız ve tecrübeli teknik servis çalışanlarımız ile tüketicilerin servis taleplerine çok kısa sürede cevap verebilmekte ve geçmiş tecrübelerimiz sayesinde doğru çözümlerin üretilmesi sağlanmaktadır. Arçelik klima özel servis noktası olarak cihazlarınızın periyodik bakımları da düzenli bir şekilde tarafımızdan yapılmaktadır.

Web sitemiz üzerinde bulunan iletişim bilgilerinden bizlere ulaşarak servis talebinde bulunabilirsiniz. Bütün servis taleplerini en fazla 24 saat içinde yerine getirebilmektedir. Araçlarımızın gelişmiş donanımlı olmalarından dolayı cihazlara yerinde müdahale yapabilme ve geniş yedek parça stoklarımız ile çok kısa sürede parça değiştirme imkanımız bulunmaktadır. Arçelik klima özel servis noktası olarak parça değişimi durumunda kullandığımız bütün parçalar Arçelik ve alt markaları tarafından tamamen onaylı ve orijinal ürünlerdir. Parçalar 6-24 ay arasında tekrar arıza garantisi barındırmaktadır.